UA | RU
10 листопада 2020, 17:10 726

Стали відомі результати виборів-2020 у Рівненській області

10 листопада 2020, 17:10 726
До обласної ради обрано 64 депутати
До обласної ради обрано 64 депутати

За інформацією, яка надійшла до секретаріату Центрвиборчкому від територіальних виборчих комісій та розміщена на офіційному сайті ЦВК, встановлено результати місцевих виборів у містах Рівне, Вараш та Дубно.

RegioNews підготував інфографіку офіційних результатів, оприлюднених Центральною виборчою комісією.

Так, до Рівненської обласної ради обрано 64 депутати. Найбільші фракції будуть у "Європейської солідарності" (14 депутатів) та у президентської партії "Слуга народу" (12 депутатів).

А от у місті Рівне мером став кандидат від "ЄС" Олександр Третяк. За нього проголосували 50,25% виборців. До Рівненської міськради увійшли 7 партій. Найбільша кількість депутатів буде у партій "Європейська солідарність" та "Слуга народу".

У місті Вараш міським головою обрано представника від партії "Пропозиція" Олександра Мензула. За кількістю голосів у міськраді, куди пройшли 7 партій, лідирують "За майбутнє" (7 мандатів) та "Європейська Солідарність" (6 мандатів).

У місті Дубно мером став самовисуванець Василь Антонюк, а до міськради пройшли 10 партій. Найбільші фракції будуть у партій "Європейська солідарність" та "Пропозиція" - по 5 та 3 депутати відповідно.

Раніше повідомлялося, що стали відомі результати виборів-2020 у Волинській та Івано-Франківській областях.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook