UA | RU
01 листопада 2020, 16:41 422

КСУ можуть розпустити вже наступного тижня – "слуга народу" Камельчук

01 листопада 2020, 16:41 422
Головне, аби зібрали кворум у залі, вважає нардеп
Головне, аби зібрали кворум у залі, вважає нардеп
Фото з відкритих джерел

Парламент наступного тижня може ухвалити законопроект Володимира Зеленського про припинення повноважень чинного складу Конституційного суду і скасування його рішення про антиконституційність статті кримінального кодексу про відповідальність за умисне неподання декларацій.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук.

На запитання, чи ухвалять цього тижня запропонований Зеленським законопроект про відновлення довіри до конституційного судочинства, Камельчук відповів:

Я думаю, є всі шанси. Побачимо, як ми зберемося з вівторка. Побачимо, чи всі будуть на місці, здорові, щоб був кворум. За попередніми розмовами, має бути достатньо людей на місці, включимо до порядку денного і будемо розглядати. Сподіваюся, що це буде оперативно. Дуже сподіваюся, що голоси за цей проект будуть, тому що за кількістю обговорень разом з колегами і скільки людей підтримали цю розмову, оскільки це важливо – є віра в те, що голосів вистачить".

Нардеп уточнив, що йдеться не про ліквідацію КСУ, а про розпуск чинного складу суддів.

Ті хто починають вважати себе, навіть якщо це судді КСУ, вище за Конституцію – мають бути відсторонені від управління державою", - заявив він.

Нагадаємо, учора ініціативу президента України Володимира Зеленського про оновлення складу скандального Конституційного суду підтримав Європарламент.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews