UA | RU
09 жовтня 2020, 13:59 317

За даними соціології, Роман Гах від "Слуги народу" перемагає на виборах голови Борщагівської ОТГ, - ЗМІ

За нього готові проголосувати 18,2% опитаних
За нього готові проголосувати 18,2% опитаних

На виборах голови Борщагівської ОТГ лідирує кандидат від партії "Слуга народу" Роман Гах.

Про це з посиланням на оприлюднені в мережі результати соціологічного дослідження та інформацію з власних джерел, повідомляє сайт Depo.ua, інформує RegioNews.

За інформацією видання, один з користувачів, що оприлюднив дані соціології в соцмережі, пояснив, що це дослідження було замовлене штабом чинного сільського голови Софіївської Борщагівки Леся Кудрика "для внутрішнього користування", але у штабі стався витік.

Depo.ua також посилається на власні джерела в штабі Олеся Кудрика, які підтвердили, що дані соціології достовірні.

За оприлюдненими даними, за кандидата від "Слуги народу" Романа Гаха готові проголосувати 18,2% опитаних.

На другому місці чинний голова Петропавлівської Борщагівки, самовисуванець Олексій Кодебський. За нього готові віддати свої голоси 15,8% опитаних.

Олесь Кудрик, який балотується від партії "Європейська солідарність", на третьому місці з результатом у 12,6% опитаних.

Нагадаємо, об'єднана Борщагівська ОТГ розташована у безпосередній близькості до столиці, активно забудовується і є однією з багатших громад Київщини. Борщагівська ОТГ утворена в результаті об'єднання трьох сіл – Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки та Чайки. Петропавлівську Борщагівку з 1983 року незмінно очолює сільський голова Олексій Кодебський.

Чинним головою Софіївської Борщагівки є Олесь Кудрик. Він вигравав вибори сільського голови у 2012-му та 2015-му роках. З 2006-го до 2012 року він був заступником сільського голови Софіївської Борщагівки.

Раніше Роман Гах започаткував проект "Карта змін Борщагівської ОТГ", який дозволить окреслити низку основних проблем громади, що потребують першочергового вирішення.

Читайте також: Роман Гах. Досьє.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews