UA | RU
21 вересня 2020, 13:04 23

"Слуги народу" вважають, що провели законно з’їзд у дворі КНУ ім.Шевченка

20 вересня у дворі університету вони висунули кандидатів у Київраду
20 вересня у дворі університету вони висунули кандидатів у Київраду
Фото: Facebook

У партії “Слуга народу” вважають, що передвиборча конференція у внутрішньому дворі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбувалася із дотриманням законодавства.

Про це йдеться у заяві партії, передає RegioNews.

Звинувачення в порушеннях – безпідставне. Захід у КНУ в неділю, 20 вересня, було проведено із дотриманням законодавства: як виборчого, так і освітнього. У дворі Червоного корпусу університету президент та наші колеги по партії розповідали про своє бачення розвитку Києва та презентували команду, яка здатна забезпечити цей розвиток”, – заявили у правлячій партії.

Також у "Слузі народу” вважають, що захід відбувся на частині відкритої території вишу вихідного дня, коли не здійснюється освітній процес, за відсутності викладачів і студентів.

При цьому не використовувалися жодні аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучалися до організації, а сцену було демонтовано і прибрано в неділю”, - йдеться в повідомленні.

У партії вважають, що під час їхнього заходу "будь-яка агітація не могла здійснюватися в принципі”, оскільки нібито місцева організація партії ще не є суб’єктом виборчого процесу, а процес її висування триває.

"Слуги” також нагадали, що їхні політичні опоненти нібито "не раз проводили свої заходи на території вишів – на умовах оренди приміщень і без агітації студентів”.

Окрім того, у партії Зеленського хочуть зробити внутрішній дворик Червоного корпусу КНУ публічно доступним, і мають намір виступити з ініціативою, щоб ворота дворику були відчинені для всіх охочих принаймні у денний час.

Нагадаємо, 20 вересня Зеленський офіційно представив Верещук як кандидата у мери Києва.

Згодом збори "слуг" на території КНУ Шевченка засудили студенти, проведення політичної конференції вважають порушенням закону "Про освіту".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook