UA | RU
21 вересня 2020, 10:46 22

Місцеві вибори: збори "слуг" на території КНУ Шевченка засудили студенти

Проведення політичної конференції вважають порушенням закону "Про освіту"
Проведення політичної конференції вважають порушенням закону "Про освіту"
Фото: з відкритих джерел

Проведення зборів партії "Слуга народу" на території Київського національного університету імені Тараса Шевченка засудили у студентському парламенті вишу.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на заяву органу студентського самоврядування.

У своїй заяві студенти висловили занепокоєння "залученням університету до участі в акції політичної партії, що відбулася 20 вересня 2020 року на території головного корпусу".

Так, у студпарламенті вважають, що ця акція порушує закон України "Про освіту", згідно з якою політичні партії та їхні члени не мають права втручатися в роботу закладів, а також заборонено функціонування будь-яких політичних об’єднань у закладах освіти. Також студенти вважають, що збори суперечать листу Міністерства освіти і науки "Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти" від 14 вересня.

"СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією "Слуга народу" на території Університету порушення норм чинного законодавства України, та наголошує на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації Університету. СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, в тому числі політичну агітацію на території Університету, а також використання назви Київського національного університету імені Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів", – заявляють студенти.

На думку студпарламенту, не має значення, чи збори проводилися в будівлі КНУ, чи на його території. СПУ заявляє, що "вважає себе зобов’язаним зайняти активну позицію та дізнатися усі подробиці щодо ситуації, що склалася".

Нагадаємо, 20 вересня Зеленський офіційно представив Верещук як кандидата у мери Києва.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews