UA | RU
14 вересня 2020, 10:22

Справа "вагнерівців": в Раді не виключають створення слідчої комісії

Петиція з вимогою її створення набрала необхідну кількість голосів
Петиція з вимогою її створення набрала необхідну кількість голосів
Фото: flickr

Парламентський комітет з національної безпеки розглянув можливість створення Тимчасової слідчої комісії по справі "вагнерівців". 

Про це в інтерв'ю агентству "РБК-Україна” повідомив голова парламентського комітету з національної безпеки Олександр Завітневич, передає RegioNews.

За його словами, зараз з цього приводу тривають консультації.

Зараз консультуємося про те, чи буде сенс в цієї ТСК. Тому що багато інформації, яку ми б запросили, має такий гриф секретності, до якого не маємо доступу", - розповів Завітневич.

Він також заявив, що ситуацію з "вагнерівцями" "роздмухують, щоб тримати суспільство в напрузі і звинувачувати розвідувальні органи”.

Нагадаємо, 9 вересня суд зобов’язав СБУ розслідувати можливу держзраду Єрмака у справі "вагнерівців.

Також з'явилася інформація, що ДБР розслідує декілька справ по зриву спецоперації.

Петиція про створення Тимчасової слідчої комісії у справі "вагнерівців" набрала 25 тисяч голосів.

Раніше СБУ відкрила справу за фактом зриву "вагнерівської” спецоперації.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей