UA | RU
13 вересня 2020, 11:21 20

Глобальних ротацій в Кабміні найближчим часом не буде - Разумков

Голова Верховної Ради не виключає окремі заміни в економічному блоці уряду
Голова Верховної Ради не виключає окремі заміни в економічному блоці уряду
Фото: 24 канал

Дмитро Разумков вважає, що найближчим часом не варто очікувати глобальних перестановок у Кабінеті Міністрів, а нинішня Верховна Рада допрацює до кінця своєї каденції.

Про це сам Разумков розповів в ефірі телеканалу NewsOne, пише RegioNews.

Якщо ми говоримо про те, скільки пропрацює Верховна Рада України, то я думаю, що вона пропрацює до кінця своєї каденції, як це і передбачено Конституцією", - заявив спікер.

За словами голови Ради, на сьогодні немає законних підстав для дострокового припинення повноважень нинішнього скликання парламенту.

Також, на думку Разумкова, найближчим часом не варто очікувати кардинальних перестановок у Кабінеті міністрів України.

Не думаю, що ми найближчим часом будемо бачити глобальну ротацію в Кабінеті міністрів. Колеги виступали з критикою деяких міністрів. З чимось я можу погодитись, з чимось, я думаю, ні. Але сьогодні говорити під час бюджетного процесу, - я хотів би нагадати, що до 15 вересня уряд повинен подати до Верховної Ради проект бюджету на наступний рік, - і в умовах тих викликів, які постали перед державою як всередині, - це і боротьба з коронавірусом, ви бачите зростання показників фактично щодня, - і інші важливі аспекти нашого існування, - це і війна, і соціально-економічний стан у державі, - говорити про глобальну трансформацію Кабінету міністрів сьогодні і найближчим часом, я думаю, не варто", - сказав Разумков.

На уточнююче питання, чи можуть бути ротації в економічному блоці Кабміну, Разумков відповів, що теоретично такий варіант можливий.

Нагадаємо, раніше Дмитро Разумков заявив, що відставка уряду України під керівництвом прем'єра Дениса Шмигаля перед місцевими виборами малоймовірна.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook