UA | RU
26 липня 2020, 16:07

Спільний авіапростір з ЄС треба відкрити якомога швидше - Шмигаль

Цей пункт із програми співпраці попередніх років досі залишається невиконаним
Цей пункт із програми співпраці попередніх років досі залишається невиконаним
Фото: Кабмін

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочого візиту до Брюсселя висловив надію, що найближчим часом вдасться підписати угоду про Спільний авіаційний простір з ЄС.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає RegioNews.

Під час зустрічі із представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем він висловив сподівання, що найближчим часом розпочнеться спільна робота над декларацією Шостого Саміту Східного партнерства.

На думку Прем’єр-міністра, сторони мають докласти максимум зусиль для реалізації завдань із програми "20 досягнень до 2020 року", які досі залишаються невиконаними.

Маю на увазі підписання Угоди про спільний авіаційний простір. Необхідно знайти можливість підписати цю угоду з Україною якомога швидше", - сказав Шмигаль.

Він додав, що Україна розраховує на підтримку Європейської Комісії в цьому питанні.

Це сприятиме подальшому розвитку української авіаційної галузі, збільшенню кількості польотів та пасажирських перевезень", - зазначив очільник Уряду.

Нагадаємо, раніше Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 серпня, а Україну поділили на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
Плитоноска та берці для різних завдань: як оцінювати вагу, вентиляцію, посадку та комфорт при тривалому носінні
30 березня 2026, 20:38
В Укренерго розповіли, чи будуть завтра відключення світла
30 березня 2026, 20:35
Зеленський заявив, що через заблокований кредит від ЄС Україна не зможе підготуватись до зими
30 березня 2026, 20:25
У віці 62 років помер актор "Маски-шоу"
30 березня 2026, 19:57
У Львові викрили суддю, який за хабар "допомагав" уникати призову
30 березня 2026, 19:55
Україна та Болгарія запустять пряме залізничне сполучення
30 березня 2026, 19:36
На Київщині 18-річний хлопець загинув на мотоциклі
30 березня 2026, 19:30
У Києві створять Пантеон видатних українців
30 березня 2026, 19:23
Війна, пропаганда ментально закинули нас в радянську епоху
30 березня 2026, 18:59
Батько загинув, мати кинула: на Закарпатті суд вирішив долю маленького хлопчика
30 березня 2026, 18:45