UA | RU
07 травня 2020, 17:43 44

Ляшко заявив про звільнення керівника Житомирського лабораторного центру

Установа продовжить прийом аналізів для досліджень на наявність коронавірусу
Установа продовжить прийом аналізів для досліджень на наявність коронавірусу
Фото: скріншот відео

Головний санітарний лікар Україні Віктор Ляшко заявив, що керівника Житомирського лабораторного центру, який проводить ПЛР-тести, буде звільнено.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає RegioNews.

За його словами, минулого тижня надійшла інформація про проблеми із проведенням досліджень та затримкою результатів тестувань.

Так, є велика кількість зразків у певних областях, зокрема в Житомирській. Сьогодні частину зразків Житомирського обласного лабораторного центру було відправлено ​​в інші лабораторії, які менш завантажені", - розповів Ляшко.

Він додав, що 2 травня у Житомирську область приїхала комісія МОЗ, яка провела перевірку і дала відповідні рекомендації. Було призначено в.о. керівника Житомирського лабораторного центру, який зобов'язався виправити помилки і налагодити роботу центру.

Учора мені повідомили, що нічого не змінилося і в.о. керівника лабораторного центру було направлено лист, що протягом 3 днів лабораторія не братиме зразки на дослідження коронавірусної хвороби. Після дзвінка відразу поїхав до Житомирського обласного лабораторного центру. Поговорив з людиною, яка виконує обов'язки керівника, зустрівся з колективом лабораторного центру та головою Житомирської обласної державної адміністрації", - сказав Ляшко.

На думку головного санітарного лікаря, ключовою проблемою є відсутність комунікації між в.о. керівника лабораторного центру та органами місцевої влади, що призводить до накопичення невирішених проблем.

Тому було ухвалено рішення звільнити в.о. голови Житомирського обласного лабораторного центру.

Упродовж кількох днів визначимося з кандидатурою, на яку покладемо тимчасове виконання обов'язків керівника лабораторного центру і головного державного санітарного лікаря Житомирської області, а після завершення епідемії COVID-19 оголосимо конкурс", - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин вимагає звільнити з посади головного санітарного лікаря Житомирської області Зиновія Парамонова через лист медика, в якому він повідомив, що 7-9 травня Житомирський обласний лабораторний центр не буде приймати матеріал на тестування коронавірусу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram