UA | RU
06 березня 2020, 12:14

Не будемо ліквідовувати лікарні та звільняти медиків – прем'єр

Новий Кабінет міністрів продовжить реалізовувати медичну реформу, але не планує ліквідовувати лікарні чи звільняти медперсонал
Новий Кабінет міністрів продовжить реалізовувати медичну реформу, але не планує ліквідовувати лікарні чи звільняти медперсонал
Фото: пресслужба Кабміну

Як передає RegioNews, про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль 6 березня під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Ми пройшли величезний шлях до медичної реформи. Повертати назад – означає зруйнувати систему охорони здоров'я. Велику увагу будемо приділяти двом стовпам, для яких робиться ця медична реформа – медик та пацієнт. У нас немає мети ліквідувати жоден медичний заклад, чи звільнити медика. Цих пріоритетів будемо дотримуватися у розвитку медичної реформи", – сказав він.

Також прем'єр розказав про долю мережі лікарень невідкладної медичної допомоги.

"В межах "Великого будівництва" в Україні ми розпочали ремонт 220 приймальних відділень в лікарнях. Всі вони будуть відповідати одному стандарту світового рівня. Пацієнт зможе отримати структуровану допомога в державних відділеннях з відповідним обладнанням", - запевнив Шмигаль.

За його словами, розташування опорних лікарень по Україні визначено за розрахунками доступності та якості надання медичних послуг.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада України проголосувала за відставку прем'єра Олексія Гончарука і призначення нового прем'єр-міністра Дениса Шмигаля за пропозицією президента.

Після цього ВР проголосувала за новий склад Кабінету міністрів.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook