UA | RU
25 лютого 2020, 17:15 9

СБУ викрила контрабанду електроніки через працівників авіакомпанії

Персонал однієї із авіакомпаній нелегально провозив на територію України дорогу електронну техніку, СБУ порушила кримінальну справу
Фото: flickr
Персонал однієї із авіакомпаній нелегально провозив на територію України дорогу електронну техніку, СБУ порушила кримінальну справу

Співробітники Служби безпеки України викрили схему із незаконного ввезення в Україну працівниками однієї із авіакомпаній дорогої електротехніки.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає RegioNews.

"Оперативники спецслужби встановили, що троє фігурантів справи під час регулярних авіарейсів до однієї з країн Перської затоки скуповували та ввозили в Україну великі партії несертифікованої електронної продукції відомих світових брендів”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Україні члени екіпажу займалися реалізацією техінки без сертифікації за підробленими документами у мережі торговельних закладів Києва та інших регіонів держави.

Правоохоронці вилучили незаконно ввезені смартфони, підроблені товарно-супровідні документи, готівку, а також платіжні картки банків-нерезидентів. Розпочато кримінальне провадження, організатору схеми вручено підозру у вчиненні злочину.

Нагадаємо, в Запоріжжі СБУ викрила поліцейських на вимаганні коштів від фігурантів кримінальних проваджень.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »