UA | RU
01 травня 2024, 11:24

РФ атакувала Одесу трьома ракетами "Іскандер-М" – Євлаш повідомив деталі

фото: росЗМІ

У ніч на 1 травня окупаційні російські війська вдарили по густонаселеним районам Одеси трьома балістичними ракетами "Іскандер-М"

Про це спікер Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш повідомив в ефірі телемарафону.

Він зауважив, що Одеса стала для РФ ключовою ціллю. Водночас ворог бив та продовжує бити по Харкову.

"Зараз він (противник - ред.) атакував трьома балістичними ракетами "Іскандер-М" густонаселені райони Одеси. Внаслідок чого є загиблі та постраждалі люди", - повідомив Ілля Євлаш.

За його словами, лише один комплекс ППО здатен протистояти балістиці – Patriot. Він додав, що для захисту мирних міст Україна потребує більше таких систем і ракет до них.

Нагадаємо, російська армія обстріляла Одесу балістичними ракетами, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Міський голова Одеси Геннадій Труханов оприлюднив відео про наслідки ворожого обстрілу цивільної інфраструктури.

Як повідомлялося раніше, 29 квітня армія РФ атакувала Одесу балістичною ракетою "Іскандер" із касетним боєзарядом. Внаслідок удару п’ятеро людей загинули, ще понад 30 дістали поранення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ