UA | RU
14 травня 2021, 15:36

У Миколаєві знайшли вбитим відомого українського історика

Чоловіка знайшли на підлозі власної квартири
Чоловіка знайшли на підлозі власної квартири
Фото: niklife.com

У Миколаєві в одному із житлових будинків знайшли тіло померлої людини з ушкодженнями голови та ножовими пораненнями. Згідно із даними уповноваженого з захисту державної мови Тараса Креміня, загиблим виявився український історик-краєзнавець Володимир Щукін.

Як передає RegioNews, про це Кремінь повідомив на сторінці "Миколаївські освітяни" у Facebook.

Не хочеться вірити в те, що невідомими зловмисниками перервано життєвий шлях талановитого педагога, блискучого історика, обдарованого дослідника Володимира Щукіна", - написав Кремінь.

Згідно з даними поліції, 14 травня близько 07:00 за номером 102 зателефонував житель будинку по проспекту Центральному та повідомив, що двері квартири його сусіда відчинені, а сам він лежить на підлозі.

Експерт, оглянувши тіло 67-річного чоловіка, виявив тілесні ушкодження голови та ножові поранення", - повідомили у поліції.

Зазначається, що оперативні співробітники вживають заходів задля встановлення обставин смерті потерпілого та затримання причетних до злочину осіб.

Раніше повідомлялось, що на Миколаївщині поліція розслідує обставини стрілянини, внаслідок якої поранення отримали двоє людей. Потерпілі були доставлені до лікарні з вогнепальними пораненнями у ноги.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Україні змінились правила бронювання від військової служби: що треба знати
27 червня 2026, 21:00
В Україні з 1 липня змінюються тарифи на воду: скільки треба буде платити
27 червня 2026, 20:30
Росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину: загинув чоловік
27 червня 2026, 20:15
На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину: чому його не звільнили від служби
27 червня 2026, 19:55
В Україні мобілізували священника: що вирішив суд
27 червня 2026, 19:30
На Житомирщині військовий вдарив поліцейського біля ТЦК, куди забрали його сина
27 червня 2026, 18:55
Смертельна ДТП у Києві: 18-річний мотоцикліст влетів у пішохода
27 червня 2026, 18:25
На Дніпропетровщині поліцейські під дронами намагалися врятувати смертельно поранену жінку
27 червня 2026, 17:55
Українські військові рознесли російські БК
27 червня 2026, 17:25
На Рівненщині жінка орендувала в аферистів неіснуючий будинок
27 червня 2026, 16:40