UA | RU
08 травня 2020, 10:38 22

На Львівщині за останню добу зафіксовано найбільше випадків COVID-19 в Україні

В регіоні виявлено 65 нових випадків інфікування
В регіоні виявлено 65 нових випадків інфікування
Фото з відкритих джерел

У Львівській області 660 інфікованих, за останню добу виявили 65 нових випадків захворювання. Зафіксували 18-тий летальний випадок.

Про це повідомляє мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook, передає RegioNews.

"65 інфікованих коронавірусом на Львівщині за останню добу. Це найбільший результат на сьогодні по Україні. Збираємо штаб швидкого реагування", - зауважує мер.

+65 інфікованих коронавірусом на Львівщині за останню добу(з 315 досліджень). Це найбільший результат на сьогодні по Україні. Збираємо штаб швидкого реагування. Подальші дії озвучимо після засідання штабу.

Опубліковано Андрій Садовий Четвер, 7 травня 2020 р.

На Львівщині зафіксували 18-ту смерть від COVID-19. Померлий із Червонограда, 1958 року народження. Чоловік помер учора ввечері в реанімації.

Відомо, що позитивний результат, який підтвердив коронавірусну інфекцію, отримали 3 травня. Цього ж дня вночі пацієнта із загостренням лівобічної пневмонії госпіталізували до Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи.

Супутні захворювання – бронхіальна астма та хронічна легенева патологія.

На Львівщині – 18-та смерть від COVID-19... Померлий - із Червонограда, 1958 року народження. Чоловік помер учора...

Опубліковано Львів VS коронавірус Четвер, 7 травня 2020 р.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом у Львівській області стрімко зростає. Про перший антирекорд, 39 випадків, повідомили 6 травня. Наступного дня ця кількість зросла, в області зафіксували 42 випадки зараження за добу.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews