UA | RU
27 лютого 2020, 14:02

За добу прикордонники виміряли температуру 75 тисяч особам

За минулу добу на пунктах пропуску через державний кордон було проведено температурний скринінг 75 тисяч осіб, які в’їжджали на територію України
За минулу добу на пунктах пропуску через державний кордон було проведено температурний скринінг 75 тисяч осіб, які в’їжджали на територію України
Фото: ДПСУ

Про це в Facebook повідомив керівник ДПСУ Сергій Дейнеко, передає RegioNews.

"У пунктах пропуску через державний кордон та в контрольних пунктах в’їзду-виїзду забезпечено проведення температурного скринінгу усіх, хто в’їжджає в Україну. Додам, минулої доби на кордоні перевірено майже 75 тисяч людей", - заявив він.

За його словами, Державна прикордонна служба та Міністерство охорони здоров’я України через розповсюдження коронавірусу Covid-19 проводять температурний скринінг усіх громадян, які прибувають на територію України.

Для недопущення в Україну коронавірусу, який стрімко розповсюджується у світі, мобілізовано всі наявні ресурси навколо державного кордону.

Він також додав, що люди, в яких за результатами температурного контролю буде виявлено підвищену температуру тіла та явні ознаки захворювання-одразу направлятимуться для проведення додаткового медичного обстеження.

Нагадаємо, станом на 26 лютого коронавірус зафіксували в 15 країнах Європи. Найбільше постраждала Італія, де кількість заражених перевищила 300 осіб.

27 лютого в Італії серед українців зареєстрували перший випадок зараження коронавірусів. Інфікованою виявилася 26-річна дівчина з Кремони.

Також випадки захворювання були виявлені і в інших європейських країнах: Іспанії, Франції, Німеччини, Великобританії, Австрії, Хорватії, Швейцарії, Греції, Північній Македонії, Грузії, Естонії, Данії, Норвегії та Румунії.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook