UA | RU
14 січня 2025, 08:05

Продукції на 20 млн грн: на Київщині виявили підпільний цех із виробництва кави світових брендів

фото: Нацполіція

Кіберполіція та детективи Бюро економічної безпеки викрили групу осіб, які займалися нелегальним виробництвом і продажем фальсифікованої кавової продукції під виглядом товарів популярних світових брендів

Про це інформує Національна поліція України, передає RegioNews.

Організатором підпільного "бізнесу" виявився 44-річний мешканець Київщини, який залучив до незаконної діяльності своїх родичів і знайомих.

Відомо, що зловмисники орендували склади, де встановили обладнання для фасування кави та виготовлення упаковок. Продукція не проходила жодного контролю якості, що могло становити загрозу для споживачів.

Фальсифікат реалізовували через інтернет-магазини, торгові павільйони столиці та поштові сервіси.

Оперативники провели обшуки в Києві та області. Серед вилученого: понад 4,5 тисячі упаковок підробленої кави, 140 мішків кавового порошку невідомого походження, поліграфічне та фасувальне обладнання.

Також правоохоронці конфіскували чотири елітні авто, дві вантажівки, близько 70 тисяч доларів готівкою, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, документацію й чорнові записи.

"Загальна вартість вилученого складає майже 20 мільйонів гривень", – йдеться в повідомленні.

Наразі триває слідство.

Нагадаємо, в Одесі викрили групу ділків, які організували діяльність незаконних цехів та магазину, в яких шили й продавали одяг під торговими марками всесвітньо відомих брендів.

Раніше у Вінниці "накрили" підпільний цех, який виготовляв по 40 тисяч цигарок на день.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
На Львівщині молодик побив військового: нападника затримали
15 грудня 2025, 15:34
Ялинки, гірлянди та солодощі: скільки коштують новорічні свята на Дніпропетровщині
15 грудня 2025, 15:21
На Донеччині затримали дилера, який намагався продавати наркотики військовим
15 грудня 2025, 15:07
Продовження інвалідності за 2500 доларів: на Львівщині судитимуть посадовця лікарні
15 грудня 2025, 14:46
Киянин на очах у батька задушив бабусю та намагався вбити мати: батько був зв'язаний
15 грудня 2025, 14:45
"Шаг" замість копійки: фінансовий комітет Ради підтримав ініціативу НБУ
15 грудня 2025, 14:35
На Полтавщині чоловік вбив співмешканку та тримав тіло у будинку три місяці
15 грудня 2025, 14:26
Енергетики повернули світло 185 тисячам сімей на Одещині після обстрілів
15 грудня 2025, 14:04
Житель Львівщини на мотоциклі намагався прорватися до Румунії
15 грудня 2025, 13:55
На Тернопільщині водій кросовера на смерть збив чоловіка
15 грудня 2025, 13:47