UA | RU
18 серпня 2020, 11:05

У Київській області вирішили обмежити проведення релігійних свят

Влада області провела онлайн-зустріч із представниками духовенства
Влада області провела онлайн-зустріч із представниками духовенства
Фото: flickr

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації у Київській області влада  вирішила обмежити проведення релігійних заходів.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації, передає RegioNews.

Відповідальне ставлення до свого здоров‘я, утримання від відвідування храмів, відмова від поїздок в інші регіони, дотримання санітарних вимог є запобіжником від переходу до більш жорстких обмежень", – сказав глава КОДА Василь Володін.

В.о. начальника управління культури, національностей та релігій КОДА Сергій Васильонок нагадав, що на Київщині забороняється проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі.

Звертаємося до представників релігійних організацій та вірян Київщини з проханням дотримуватися вимог законодавства і максимально обмежити проведення масових заходів", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, коронавірус в Україні не спадає, за добу виявлено 1616 нових випадків, 27 хворих померло, а 761 пацієнт одужав.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Працівник банку" ошукав жінку з Тернопільщини на понад 122 тис. грн
30 грудня 2025, 08:16
На Херсонщині через обстріли загинули дві людини, ще дві – поранені
30 грудня 2025, 08:05
Кульмінація і криза переговорного процесу
30 грудня 2025, 07:57
Смертельна ДТП з маршруткою на Київщині: кількість жертв та постраждалих збільшилась
30 грудня 2025, 07:48
Сирський: Чисельність ЗСУ за мирним планом достатня для відсічі агресії
30 грудня 2025, 07:45
Росіяни атакували безпілотниками Дніпропетровщину: виникла пожежа, постраждала жінка
30 грудня 2025, 07:35
25 кг канабісу і мільйони гривень: на Тернопільщині затримали наркоторговців
30 грудня 2025, 07:29
На Рівненщині пʼяний водій легковика в'їхав у паливну колонку АЗС
30 грудня 2025, 07:27
У Покровську окупанти розстріляли сімох мирних мешканців – Лубінець
30 грудня 2025, 07:22
Втрати РФ станом на 30 грудня 2025: Генштаб оновив дані
30 грудня 2025, 07:15