UA | RU
05 серпня 2025, 12:45

У Києві затримали двох підозрюваних у зґвалтуванні 12-річної дитини

Фото: Київська міська прокуратура

Столичні правоохоронці затримали двох молодих людей віком 18 та 23 роки, яких підозрюють у вчиненні сексуального злочину щодо 12-річної дитини

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передає RegioNews.

Підозрюваним інкримінують дії за 4 частиною статті 152 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за сексуальні дії стосовно особи до 14 років.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, двоє молодиків познайомилися з 12-річною дівчиною на Хрещатику, коли та прогулювалася з подругою. Використовуючи довіру дитини, зловмисники завели неповнолітню до під'їзду будинку на Печерську, де вчинили злочин. Один із підозрюваних має іноземне громадянство.

Затримання підозрюваних відбулося за статтею 208 КПК України. У судовому засіданні просили суд застосувати тримання під вартою без застави.

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів і обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання від 10 до 15 років ув’язнення. Розслідування триває.

Нагадаємо, у столиці прокуратура розслідує ще одну резонансну справу проти неповнолітньої. 38-річний чоловік зґвалтував власну 14-річну доньку, погрожуючи їй ножем і пістолетом.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання