UA | RU
08 липня 2025, 16:27

Ексчиновників судитимуть за розкрадання 9 млн грн на реконструкції трамвайної лінії в Києві

фото: Офіс Генерального прокурора

Прокурори завершили розслідування у справі про розкрадання майже 9 млн грн під час оновлення трамвайної лінії в Києві

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передає RegioNews.

Прокурори Офісу Генерального прокурора завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт щодо двох колишніх керівників комунальних підприємств і власника приватної компанії, яких підозрюють у привласненні майже 9 мільйонів гривень під час реконструкції трамвайної лінії в Києві. Їм інкримінують шахрайство та службове підроблення за кількома статтями Кримінального кодексу України.

За версією слідства, заступник генерального директора одного з комунальних підприємств столиці разом із керівником структурного підрозділу уклали угоду з приватним товариством про розробку проєктної документації для реконструкції трамвайної колії в Деснянському районі. На рахунок приватної фірми було перераховано близько 9 мільйонів гривень. Проте виявилось, що комунальне підприємство вже закуповувало аналогічні роботи для цього ж об’єкта раніше.

Окрім того, проєктна документація, яку надало приватне товариство, містила підроблені підписи експертів і фахівців, що свідчить про фальсифікацію документів. Це підтверджує факт службового підроблення, за яке також висунуті обвинувачення.

Розслідування у цій справі провело Бюро економічної безпеки України (БЕБ). Наразі справа передана до суду для остаточного розгляду і винесення рішення.

Раніше повідомлялося про фіктивний "догляд" за батьком: одесити продавали відстрочки від мобілізації.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
03 березня 2026
Черкащина без голови. Чому облрада не об'єдналась навколо кандидата у пікселі
Четверта спроба обрати голову Черкаської обласної ради провалилась. В сесійній залі не зібралась достатня кількість депутатів, щоб підтримати компромісного кандидата Євгена Курбета на цій посаді
Корова дорожча за сина: розкуркулення в російській глибинці
21 березня 2026, 19:23
Діти як "квиток" за кордон: у Дніпрі жінка оформила фіктивне батьківство на знайомого
21 березня 2026, 18:34
На трасі на Закарпатті зіткнулися дві фури: один водій загинув, інший – у лікарні
21 березня 2026, 17:59
Сили оборони уразили пункти управління та ремонтну базу окупантів на Запоріжжі та Донеччині
21 березня 2026, 17:24
Росіяни атакували критичну інфраструктуру Запоріжжя: можуть бути проблеми зі світлом
21 березня 2026, 16:50
На Кіровоградщині жінка та двоє дітей отруїлись чадним газом
21 березня 2026, 16:14
Сили оборони уразили нафтопереробний завод у російському Саратові
21 березня 2026, 15:32
Удар по Запоріжжю: що відомо про стан постраждалих
21 березня 2026, 14:58
ДТП на Кіровоградщині: легковик рознесло вщент, загинули дві людини
21 березня 2026, 14:22
На Вінниччині знешкодили бойову частину російської ракети Х-101
21 березня 2026, 13:46