UA | RU
06 лютого 2025, 14:35

Невдале побачення: в Києві чоловік зґвалтував 69-річну жінку та вбив її

Фото: прокуратура

Жінка пішла на побачення зі своїм давнім знайомим. Проте між ними сталась сварка, і він зґвалтував її і задушив

Про це повідомляє Київська міська прокуратура, передає RegioNews.

50-річного чоловіка обвинувачують у зґвалтуванні та умисному вбивстві жінки. Інцидент стався влітку 2024 року. Тоді в зеленій зоні Святошинського району знайшли задушеною 69-річну жінку.

Згодом з'ясувалося, що її зґвалтували, внаслідок чого вона отримала численні ушкодження внутрішніх органів. За даними слідства, жінка йшла на побачення зі знайомим, який в 2005 році був засуджений за зґвалтування та крадіжку в Автономній республіці Крим. Він мав бути ув'язненим на 15 років, але звільнився раніше.

Побачення закінчилось сваркою, під час якої чоловік зґвалтував жінку, а потім задушив. Згодом він накрив її тіло покривалом та втік додому.

"Санкція статті передбачає 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення", - нагадали в прокуратурі.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині засудили чоловіка, який зґвалтував доньку знайомого і знімав процес на відео. Потерпіла - 14-річна дівчинка з інвалідністю. Чоловік запропонував її підвезти, але в салоні авто зґвалтував її і зняв це на відео. "На гарячому" чоловіка піймав батько дитини. Тепер нелюд проведе у в'язниці 13 років.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
На Дніпропетровщині хлопець у масці напав на дівчинку і зрізав їй волосся
26 березня 2026, 08:38
Російський "шахед" влучив біля ресторану у Харкові: що відомо
26 березня 2026, 08:27
Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, загинув під час затримання
26 березня 2026, 08:24
Українка колола ботокс без ліцензії сотням людей у Франції: вирок суду
26 березня 2026, 08:21
Наслідки масованої нічної атаки безпілотників на Одещину: подробиці
26 березня 2026, 08:14
Військові РФ обстріляли три райони Дніпропетровщини: пошкоджені підприємства
26 березня 2026, 08:07
Масовані обстріли Сумщини: значні руйнування інфраструктури, є поранені
26 березня 2026, 07:58
Мінус 1210 окупантів: Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати ворога на 26 березня
26 березня 2026, 07:46
Wi-Fi модеми з метадоном: в Кропивницькій колонії затримали організаторів постачання наркотиків
26 березня 2026, 07:43
На окупованій Луганщині вчителів змушують шпигувати за школярами
26 березня 2026, 07:39