UA | RU
21 січня 2025, 03:50

Вбивство в Києві: судитимуть чоловіка, який труїв дружину заради майна та машини

фото: Київська міська прокуратура

Житель столиці місяцями труїв свою цивільну дружину, щоб заволодіти всім її майном. Жінка померла, зловмисника судитимуть за умисне вбивство

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передає RegioNews.

Правоохоронці вже передали до суду обвинувальний акт відносно 67-річного зловмисника.

Слідство встановило, що 60-річна киянка протягом останнього року життя страждала від тяжкої хвороби. Жінка, яка до того мала міцне здоров’я, почала різко слабнути: у неї набрякали кінцівки, випадало волосся, зник апетит. Зрештою вона не могла підвестися з ліжка. Лікарі діагностували у жительки Києва токсичний гепатит, але не могли встановити причину захворювання.

Увесь цей час жінка проживала зі своїм цивільним чоловіком, з яким була разом понад 20 років. Як виявилося пізніше, саме він протягом тривалого часу додавав у їжу хімічну речовину, що призвела до ураження печінки та смерті.

Після загибелі дружини підозрюваний забрав усі її заощадження та автомобіль Suzuki. Родичам загиблої чоловік заявив, що машина згоріла в Ірпені під час бойових дій.

За висновками експертів, причина смерті жінки безпосередньо пов’язана з отруєнням. Наразі підозрюваний перебуває під вартою.

Йому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, киянка майже рік хворіла та померла внаслідок тривалого отруєння. Чоловік труїв дружину заради квартири та авто.
Також повідомлялося, що в Кривому Розі на Дніпропетровщині чоловік жорстоко вбив свою дружину на очах у 9-річної доньки. Після цього він зґвалтував дівчинку.
gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
Суд відхилив апеляцію: Ігор Коломойський залишається під вартою
17 грудня 2025, 19:25
Понад пів мільярда бюджетного фінансування партії "Слуга Народу" на ЗСУ: Олена Шуляк відзвітувала за 4 роки керівництва політсилою
17 грудня 2025, 18:59
Внаслідок обстрілів Нікопольщини загинула 76-річна жінка, поранений чоловік
17 грудня 2025, 18:57
Українські спецпризначенці знищили артилерійський склад росіян на Луганщині
17 грудня 2025, 18:48
Попросив "відсипати": у Львові митник допомагав перевезти контрабанду злитками золота
17 грудня 2025, 18:45
Україна тримає фронт не лише за себе. Ми сковуємо Росію, щоб вона не пішла далі
17 грудня 2025, 18:37
В Одесі попрощалися з капітаном поліції Ігорем Корнієвським, який загинув на Донеччині
17 грудня 2025, 18:37
У селі на Рівненщині водій BMW X5 на смерть збив 42-річного пішохода і втік
17 грудня 2025, 18:11
У "Слузі народу" обрали нового голову партії
17 грудня 2025, 17:59
Стало відомо, хто із союзників і як допомагав Україні у листопаді
17 грудня 2025, 17:46