UA | RU
26 квітня 2021, 16:55

Вибух у будинку на Позняках: п'ятьом працівникам "Київгазу” оголосили підозру

Один із підозрюваних переховується на тимчасово окупованих територіях
Один із підозрюваних переховується на тимчасово окупованих територіях
Фото: ДСНС

Правоохоронці оголосили про підозру п’ятьом службовим особам "Київгазу" за фактом вибуху в житловому будинку на Позняках у Києві, який стався у червні минулого року.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура, передає RegioNews.

У відомстві розповіли, що відповідно до висновку судової експертизи, працівники "Київгазу” під час повірки лічильників у будинку допустили порушення вимог низки нормативно-правових актів.

В результаті порушення вищезазначених норм законодавства 21.06.2020 відбувся вибух газу, що призвів до обвалу конструкцій десятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, загибелі 5 осіб та травмування 3 людей. Крім того, внаслідок втрати житла мешканцям будинку заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму понад 53 млн грн”, - йдеться в повідомленні.

26 квітня 2021 року за результатами розслідування першому заступнику голови правління "Київгазу”, трьом головним інженерам Управлінь експлуатації газового господарства та начальнику служби охорони праці було повідомлено про підозру.

Суд обрав для них запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту з обов’язком носити електронний браслет.

Крім того, правоохоронці розшукують ще одного підозрюваного у цій справі, який з серпня 2020 року знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області.

Нагадаємо, 21 червня стався вибух у багатоповерховому житловому будинку на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі столиці. Унаслідок вибуху обвалилися перекриття та стіни одного з під’їздів з 4 до 9 поверхів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Продюсер гурту Бумбокс під час масованої атаки збив дрон
15 травня 2026, 00:35
Ведуча Маша Єфросиніна показала, як із сином ховалась під час обстрілів
14 травня 2026, 23:35
Конфлікт із ТЦК у Харкові: почали перевірку після інциденту біля школи
14 травня 2026, 22:55
Справи про кооператив "Династія": Суд обрав запобіжний захід ще одному фігуранту
14 травня 2026, 22:52
Росіяни здійснили понад 50 атак на Дніпропетровщину: поранено 12-річного хлопчика та трьох дорослих
14 травня 2026, 22:47
Ціни на АЗС: скільки в Україні тепер коштує бензин
14 травня 2026, 22:35
У Фастові чоловік ледь не вбив рідну матір під час сварки
14 травня 2026, 22:22
На Дніпропетровщині чоловік стріляв у безхатька
14 травня 2026, 22:15
Росіяни вдарили по приватному сектору Дружківки: є жертви, пошкоджено 13 будинків
14 травня 2026, 22:07
Адвокат Єрмака розповів, як невідомі "скидаються" на заставу для екскерівника Офісу Президента
14 травня 2026, 21:59