У Харкові п'яний водій хотів дати хабаря і уникнути штрафу, а отримав більші проблеми

У Харкові отримав підозру водій. Його зупинили в п'яному стані, а він вирішив спробувати "домовитися"
Про це повідомляє поліція Харківської області, передає RegioNews.
58-річний житель міста Берестин порушив правила безпеки дорожнього руху. Зокрема, він не користувався ременями безпеки, а також — сів за кермо у п'яному стані.
При цьому, щоб уникнути адміністративної відповідальності, чоловік запропонував поліцейським хабар в розмірі 10 тисяч гривень.
Правоохоронці задокументували факт хабаря. Чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, крім штрафу.
Нагадаємо, жителю Тернополя загрожує до 4 років ув'язнення, бо він пропонував хабар поліцейському. Водія зупинили, коли він був за кермом у п'яному стані.









