UA | RU
07 жовтня 2021, 18:36

У Харкові націоналісти порізали агітаційні конструкції Михайла Добкіна

У Харкові представниками націоналістичних угруповань було скоєно напад з використанням гострих ріжучих предметів на агітаційну конструкцію кандидата на посаду харківського міського голови, лідера громадської організації "Наш Дім - Харків" Михайла Добкіна

Про це йдеться в заяві ГО "Наш Дім – Харків", оприлюдненій на офіційному сайті організації.

У заяві йдеться, що нападники порізали агітаційну конструкцію із зображенням Михайла Добкіна, а також вкрали три пачки друкованого видання "Время Добкина" і зникли в невідомому напрямку.

У команді "Наш Дім – Харків" вважають такі дії черговою провокацією щодо вже офіційного кандидата на посаду харківського міського голови Михайла Добкіна.​

"Виборча кампанія в Харкові перебуває в самому розпалі. Волонтери команди Михайла Добкіна працюють в межах чинного законодавства України. Ми вважаємо, що подібні акти вандалізму із застосуванням погроз можна схарактеризувати як спроби залякування прихильників найрейтинговішого кандидата з метою вплинути на думку харків'ян напередодні виборів. Також ми вважаємо, що такі дії відбуваються через повну безкарність для виконавців і замовників", - йдеться в заяві громадської організації "Наш Дім – Харків".​

Цей факт зафіксували правоохоронці. У команді Михайла Добкіна закликали провести "необхідні процесуальні дії в межах чинного законодавства України для виявлення замовників і виконавців подібних провокацій".

Нагадаємо, 5 квітня в Харкові почали випускати друковане видання "Время Добкина". При роздачі першого випуску видання невідомі в центрі міста напали на волонтерів, які роздавали "Время Добкина" і облили їх зеленкою.

У ніч на 20 квітня в Харкові провокатори вчинили умисний підпал двох автомобілів співробітників друкованого видання "Время Добкина". Редакція розцінила цей злочин як загрозу, залякування і перешкоджання виконанню своїх професійних обов'язків.

19 червня громадська організація "Наш Дім - Харків" та її лідер, харківський міський голова у 2006-2010 Михайло Добкін відкрили перші три міські простори з новою філософією комунікації з харків'янами "ДОБКІН ХАБ". А вже 20 червня члени націоналістичної організації "Фрайкор" розмалювали фарбою двері та вікна двох локацій "ДОБКІН ХАБ". Михайло Добкін тоді заявив, що націоналісти діяли на замовлення міської влади.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram