UA | RU
23 червня 2021, 18:47 2783

Терехов влаштував фотосесію випускникам і обманом використовував їх фото у своїй політрекламі - Мустафаєва

Батьки харківських випускників обурені розміщенням фото їхніх дітей у політичній рекламі в. о. мера Харкова Ігоря Терехова і мають намір звертатися до правоохоронних органів

Про це в ефірі на своєму каналі в YouTube повідомила депутат Харківської міськради Аліна Мустафаєва.

За її словами, мати одного з випускників поскаржилася, що "їм пообіцяли безкоштовну фотосесію, що нібито в таких-то моментах ці фотографії будуть розміщені на бордах, тільки в межах їх району". Жінка, що звернулася до депутата, підкреслила, "що вона навіть рукою дописала, що категорично не згодна, якщо фото її дитини буде використовуватися в рекламних політичних цілях".

Незважаючи на пряму заборону з боку батьків, фото дітей з'явилися в політичній рекламі Ігоря Терехова, що з його боку є обманом і порушенням закону – зокрема, статті 307 Цивільного кодексу України.

"Будемо допомагати, будемо звертатися в правоохоронні органи... Будемо наполягати, щоб у правоохоронних органах вживали якісь заходи. Тому що це взагалі вже надхамство якесь, це конкретно політична реклама, там на бордах вказано "Блок Кернеса-успішний Харків"", – заявила Аліна Мустафаєва.

Відзначимо, що на фото відсутня перша частина назви політичної сили.

Зазначимо, що згідно зі статтею 307 Цивільного кодексу, зловживання довірою і розміщення фото дітей в політичній рекламі без згоди їх батьків за законом може бути оскаржено в суді з вимогою відшкодування заподіяної шкоди.

Нагадаємо, що раніше в ЗМІ з'являлася інформація про те, що в.о. мера Харкова Ігор Терехов мав намір об'їхати максимальну кількість шкіл для проведення фотосесії з випускниками. Пізніше ці поїздки скасувалися. Але випускникам фотосесію все ж влаштували.

Зазначимо, що після того, як Терехов став тимчасово виконуючим обов'язки міського голови Харкова, по всьому місту були встановлені білборди з його портретом.

При цьому він постійно проводить зустрічі з жителями міста, часто з порушенням всіх карантинних обмежень.

Незважаючи на те, що Харків рясніє політичною рекламою Терехова, сам він заявляє, що зараз рано говорити про його амбіції щодо посади Харківського міського голови.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook