UA | RU
26 серпня 2020, 15:59

Призначено нового очільника "Укрзалізниці”: рішення Кабміну

Він переміг у конкурсі на посаду голови компанії
Він переміг у конкурсі на посаду голови компанії
Фото: Facebook

Кабінет Міністрів призначив Володимира Жмака на посаду голови правління "Укрзалізниці".

Відповідне рішення Уряд прийняв під час засіданні 26 серпня, передає RegioNews.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, Жмак переміг у конкурсі на посаду голови "Укрзалізниці" і пройшов усі співбесіди.

Керівника "Укрзалізниці" тут немає. Пропонується формально його погодити, тому що наглядова рада обрала, законні процедури всі пройдено. Всі співбесіди він пройшов. І з профільним міністерством, і я мав не одну співбесіду з усіма кандидатами, зокрема з паном Жмаком. Тому пропоную підтримати", - сказав Шмигаль.

Відомо, що Володимир Жмак у травні 2019 року був призначений членом наглядової ради аеропорту "Бориспіль".

З 2015 по 2016 рік він обіймав посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації. Обіймав керівні посади в структурах групи "ТНК-BP".

Також Жмак працював радником президента української компанії "Київстар".

Нагадаємо, у лютому 2020 року наглядова рада "Укрзалізниці" ухвалила рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Ціни на популярний овоч падають: які ціни в українських супермаркетах
23 грудня 2025, 23:55
9-річна гімнастка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу, здобула медаль на турнірі
23 грудня 2025, 23:30
На Дніпропетровщині жінка принесла сину в колонію наркотики
23 грудня 2025, 22:55
На Закарпатті чоловік побив дружину, а потім накинувся на сина та поліцію
23 грудня 2025, 22:25
За кілька днів шахраї обікрали жителів Херсонщини майже на 300 тис. грн
23 грудня 2025, 21:24
Українські спецслужби вивели з ладу російський розвідувальний літак Іл-38Н за $24 млн
23 грудня 2025, 21:01
Чому варто позбутися ілюзій щодо українсько-польського майбутнього
23 грудня 2025, 20:50
Безпрецедентна зима: жоден лижний курорт в Україні не відкрився через відсутність снігу
23 грудня 2025, 20:43
Після атаки БпЛА ЧАЕС зазнала численних пошкоджень: директор попередив про загрозу руйнування саркофагу
23 грудня 2025, 20:27
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57