UA | RU
10 лютого 2020, 10:47 8

Визначено перші 8 проєктів, які отримають гранти від Українського фонду стартапів

Наглядова рада Українского фонду стартапів ухвалила рішення про надання грантового фінансування восьми проєктам, які нещодавно презентували свої ідеї на першому Pitch Day 25 січня
Наглядова рада Українского фонду стартапів ухвалила рішення про надання грантового фінансування восьми проєктам, які нещодавно презентували свої ідеї на першому Pitch Day 25 січня

Про це "Regionews" повідомили у пресслужбі Міністерства фінансів України.

Зокрема, Seed грант у розмірі 1 млн 250 тис грн (надається розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки) отримають такі стартапи:

1. AeroDrone: Впроваджує комплексні рішення на базі безпілотних літаків, які є лідером з корисного навантаження та тривалості польоту, що забезпечує ефективне виконання різних галузевих завдань.

2. GeoDesign.info: Аналітичний онлайн-сервіс що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів в залежності від локації.

3. BIOC: Технологія нанополімеризації, що дозволяє на молекулярному рівні зв'язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізико-механічними властивостями.

4. FieldBI: Комплексна аналітично-експертна система, що буде допомагати покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку.

5. Правомен: Повністю автоматизований помічник з побутових юридичних питань, направлений на надання юридичних консультацій, формування документів, а також роз'яснення для населення можливостей та ефективності е-сервісів, створених державою.

6. Framiore: Український сталий бренд жіночого одягу з власним швейним виробництвом та R&D центром по дослідженню, розробці та інноваціям текстильних виробів та технологій.

В свою чергу, Pre-seed грант в обсязі 625 тис грн (надається розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту) отримують:

1. Pytag: Торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном, яка використовує унікальні алгоритми для збору та обробки всіх доступних цифрових даних про ринок торгівлі зерном, щоб знайти об'єктивно найкращі торгові пропозиції для продавців та покупців, а також включає необхідні супутні сервіси.

2. BioBin: Мобільний додаток для зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок кращого управління споживанням та відходами.

У Міністерстві підкреслили, що Наглядова рада детально проаналізувала кожну заявку та прийняла рішення, яке буде застосовуватись і для наступних відборів. "Так, грантове фінансування надаватиметься тим стартапам, які отримали 15 і більше балів за результатами пітчу для seed грантів, та тим, які отримали 12 і більше балів для pre-seed грантів", - підкреслили у пресслужбі.

Як зазначається, наступний Pitch Day відбудеться на початку березня.


Рінат Ахметов
Куратор по боротьбі з COVID-19 в Івано-Франківській, Львівській, Донецькій та Луганській областях
Косюк Юрій
Куратор Вінницької та Черкаської областей по боротьбі з COVID-19
Ігор Палиця
Куратор Волинської області по боротьбі з COVID-19
Всі досьє »