UA | RU
26 червня 2021, 15:39

На Донеччині водій автівки насмерть збив дорожнього робітника

Фото: Нацполіція

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні зранку на автодорозі "Бахмут-Покровськ-Михайлівка": водій автомобіля Subaru Impreza збив на смерть 42-річного чоловіка, який проводив дорожні роботи

Як передає RegioNews, про це повідомили у поліції Донецької області.

Попередньо встановлено, що 26-річний водій, керуючи автомобілем Subaru Impreza, скоїв наїзд на 42-річного пішохода, який проводив дорожні роботи по нанесенню дорожньої розмітки", - йдеться у повідомленні.

Від отриманих травм потерпілий помер. На місці події продовжують працювати слідчі області. Повні обставини встановлюються.

Зазначається, що попередня правова кваліфікація передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами.

Нагадаємо, у Миколаївській області на автотрасі М14 "Одеса - Мелітополь - Новоазовськ" сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю трьох легкових машин та вантажівки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях