UA | RU
01 серпня 2025, 12:35

$17 тисяч за фіктивну "інвалідність" для виїзду за кордон: підозру отримав голова фонду у Кривому Розі

фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

У Кривому Розі викрили схему незаконного виїзду за кордон, організовану керівником благодійного фонду

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає RegioNews.

Йому повідомили про підозру у зловживанні, пов’язаному з фіктивним оформленням інвалідності для військовозобов’язаних чоловіків.

За даними слідства, підозрюваний обіцяв допомогти громадянину отримати документи про інвалідність за 17 тисяч доларів. Для цього він планував організувати госпіталізацію з вигаданим діагнозом та оформлення операції на хребті. Це дало б можливість клієнту знятися з військового обліку та виїхати за межі країни.

Правоохоронці затримали чоловіка під час передачі коштів

Правоохоронці затримали чоловіка "на гарячому" під час отримання частини обумовленої суми – 10 тисяч доларів. Йому вже повідомили про підозру, триває слідство.

Наразі йому обрано запобіжний захід тримання під вартою.

Раніше повідомлялося, на Закарпатті затримали киянина, який намагався доставити "клієнта" до кордону у "швидкій". Прикордонники зупинили мікроавтобус з номерами столичної реєстрації, який був обладнаний під медичний автомобіль одного з бойових підрозділів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Чому €90 мільярдів для України – це "недоперемога"
19 грудня 2025, 20:46
Суддя на Харківщині збила двох підлітків на пішохідному переході – ДБР відкрили провадження
19 грудня 2025, 20:42
В Україні може виникнути дефіцит пального через російські удари по мосту на Одещині
19 грудня 2025, 20:35
На Київщині під час пожежі через несправну електроплиту загинув літній чоловік
19 грудня 2025, 20:28
У Києві на Софіївській площі встановили унікальну ялинку на честь енергетиків
19 грудня 2025, 20:19
Стало відомо, як відключатимуть світло в Україні 20 грудня
19 грудня 2025, 20:06
Україна отримає рекордну фінансову підтримку від ЄС на два роки
19 грудня 2025, 20:04
Внаслідок масованого удару FPV-дронами по Дружківській громаді на Донеччині поранення отримали двоє чоловіків
19 грудня 2025, 19:50
У мережі показали наслідки атаки РФ по мосту в Маяках на трасі Одеса–Рені
19 грудня 2025, 19:34
13 сіл Дніпропетровщини офіційно визнали зонами бойових дій
19 грудня 2025, 19:10