UA | RU
18 травня 2020, 11:48 22

Фактично транспорт у місті працює – мер Дніпра Філатов

Міський голова Дніпра Борис Філатов назвав самообманом и симуляцією заборону запуску громадського транспорту
Міський голова Дніпра Борис Філатов назвав самообманом и симуляцією заборону запуску громадського транспорту
Фото: Погляд

Міський голова Дніпра Борис Філатов не буде офіційно запускати громадський транспорт повноцінно до відповідного рішення Кабінету міністрів.

На думку Філатова, Кабмін займається "самообманом", адже громадський транспорт у містах працює, але за спецперепустками. Їх мають, у першу чергу, працівники комунальних служб, так званої критичної інфраструктури – водоканали, хлібозаводи тощо.

Про це Борис Філатов сказав у інтерв`ю Радіо Свобода, пише RegioNews.

Ми видали 140 тисяч перепусток. У нас черги розтяглися на два квартали, щоб отримати ці спецперепустки,”- розповів Філатов.

Мер також повідомив,що після послаблення карантину 11 травня за спецперепустками стали в чергу підприємці, яким дозволили працювати. Тому мерія довидала ще 50 тисяч перепусток.

Уявіть собі пасажиропотік у 200 тисяч. Фактично громадський транспорт працює. Тобто це симулятор за великим рахунком," - підсумував Філатов.

Водночас міський голова Дніпра заявив, що без дозволу Кабміну не буде повноцінно запускати громадський транспорт.

"Ні, однозначно це неможливо. Тому що це – компетенція Кабміну. Ви прекрасно пам’ятаєте історію з Анатолієм Бондаренком в Черкасах. І це закінчилося цілою купою кримінальних справ. Тому ми можемо тільки просити нас почути Кабмін", - резюмував мер Дніпра.

Філатов також додав,що підтримує своїх колег з Києва і Харкова Віталія Кличка і Геннадія Кернеса щодо запуску метро у великих мегаполісах.

Нагадаємо, Борис Філатов заявив про наміри балотуватися на другий строк у мери Дніпра.

Також Віталій Кличко і Борис Філатов підтвердили інформацію про перемовини щодо створення партії мерів.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews