UA | RU
11 квітня 2025, 01:17

На Черкащині внаслідок пожеж загинули дві людини

фото: ДСНС

В Черкаські області сталися дві пожежі з трагічними наслідками

Про це повідомляє пресцентр ДСНС, передає RegioNews.

У селі Телепине Черкаського району пожежа виникла в житловому будинку. Після гасіння вогнеборці виявили тіло загиблої господарки. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

Ще один трагічний випадок стався у Звенигородському районі. Пожежа виникла внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Під час проведення розвідки рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка.

Нагадаємо, 7 квітня на Тернопільщині сталася масштабна пожежа на складі. Вогнем була знищена будівля площею 450 кв. метрів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання