UA | RU
08 квітня 2025, 20:55

На Черкащині чоловік привласнив пожертву на ЗСУ

Ілюстративне фото

Правоохоронці викрили чоловіка, який привласнив пожертву на військових. Гроші він виманив у соціальній мережі

Про це повідомляє прокуратура Черкаської області, передає RegioNews.

Будуть судити 20-річного жителя Черкащини за те, що він привласнив гроші під приводом збору коштів для потреб військових. Як з'ясувалось, він використовував вигадане ім'я в соцмережі та під приводом збору коштів для військових потреб, просив 34-річного чоловіка скинути грошові кошти на банківську картку своєї співмешканки.

Шахрай отримав 4 510 гривень. Ці гроші, які він виманив, він витратив на власні потреби і не мав наміру передавати для ЗСУ.

Тепер йому загрожує покарання у виді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.

Нагадаємо, раніше на Одещині викрили 45-річного чоловіка, засновника благодійного фонду. З'ясувалось, що більшу частину грошей, які надходили на рахунки організації, керівник використовував на власне збагачення. Відомо, що він привласнив понад 3 мільйони гривень пожертв.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
Полтавець отримав вирок за "злив" інформації про мобілізацію у Telegram
29 грудня 2025, 12:22
На Курському напрямку українські прикордонники ліквідували групу окупантів та їхні укриття
29 грудня 2025, 12:02
Зеленський пояснив, коли Україна скасує воєнний стан
29 грудня 2025, 11:37
"Видавлювати звідси нацистів": отримала вирок зрадниця з Донеччини, яка мріяла про РФ
29 грудня 2025, 11:20
Бита, пістолет і ТЦК: сутичка біля дитячого садку в Полтаві
29 грудня 2025, 11:19
Побиття підлітка у вінницькому ТЦ: ще двом хлопцям оголосили підозру
29 грудня 2025, 11:14
На Закарпатті сталася масштабна пожежа: горів ресторан
29 грудня 2025, 11:00
Конфлікт під час застілля у Львові: жінка поранила співмешканця ножем
29 грудня 2025, 10:51
Нелегальний продаж електронних сигарет на Одещині: суд оголосив вирок
29 грудня 2025, 10:43
Продавали через інтернет: на Хмельниччині викрили ділків, які займалися контрабандою ліків
29 грудня 2025, 10:30