UA | RU
12 червня 2020, 13:21 54

Сушко Павло

Керівник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу»

Народний депутат України 9 скликання від партії "Слуга народу”. Заступник голови депутатської фракції політичної партії "Слуга народу”. Голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Член Громадської ради Українського Оскарівського комітету.

Народився 16 листопада 1979 року у Хмельницькій області. У дитинстві жив в Хмельницькому, з 2000 року проживає у місті Харків.

Особистий профіль у Facebook

Офіційний профіль у Facebook

Профіль у Wikipedia

Освіта

Закінчив Національну академію прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (військова спеціальність — офіцер оперативно-тактичного рівня). Підполковник запасу.

2010 р. – закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого.

2013 р. – закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за напрямком "Кіно і телемистецтво (режисер телебачення)".

Кар’єра і бізнес

2000 р. – Павло Сушко переїхав до Харкова, служив у прикордонному загоні ДПС України. Займав керівні посади в Державній прикордонній службі України. Проходив службу в Харківському прикордонному загоні.

2010 - 2015 рр. – пройшов усі ступені кіновиробництва від адміністратора до виконавчого продюсера на різних кінопроектах.

2016 р. – Продюсер повнометражного художнього фільму "DZIDZIO Контрабас", який увійшов в історію українського кіно, як перший фільм який окупив себе в прокаті.

2017 р. – читає лекції та проводить майстер-класи по продюсуванню кіно зі студентами Києва.

2017 р. – член Української кіноакадемії.

2018 р. – голова журі "ZIFF" Запорізького міжнародного кінофестивалю короткого метру.

2018 р. – став членом Європейської кіноакадемії.

2018 р. – засновник та генеральний продюсер кінокомпанія "Prime Story Pictures".

2018 р. – отримав нагороду "Золота Дзиґа" (в номінації кращий фільм в номінації "Вибір глядача") — за кіно "DZIDZIO Контрабас".

На момент обрання депутатом: директор, ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс".

Політичний бекграунд

2019 р. – під час виборчої кампанії Сушко очолив харківський обласний офіс ЗеКоманди, був довіреною особою Володимира Зеленського у ТВО №169 (м. Харків). Балотувався в народні депутати від партії "Слуга народу" під №28 списку політсили.

2019 р. – обраний народним депутатом 9 скликання від партії "Слуга народу” номером 28 у списку як член партії.

У парламенті Сушко обіймає такі посади:

Заступник голови депутатської фракції політичної партії "Слуга Народу”;

Голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики;

Голова Харківської обласної регіональної організації політичної партії "Слуга Народу";

Член Української частини міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки;

Заступник співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою;

Член групи з міжпарламентських зв'язків з Канадою;

Член групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща;

Член групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученими Штатами Америки;

Заступник співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Федеративною Республікою Німеччина;

Заступник співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Швейцарською Конфедерацією;

Наприкінці 2019 очолив Міжфракційне депутатське об'єднання "Слобожанщина". Мета діяльності даного об'єднання спрямована на розвиток регіону в різних сферах його життєдіяльності.

З червня 2020 року призначений головою обласної партійної організації партії "Слуга народу” у Харківській області.

 

Сім’я

Про родину Сушко інформації у відкритих джерелах майже немає. Відомо тільки, що у нього є син Максим.      
 

Декларація

Павло Сушко у 2019 році витратив на авто та квартиру майже 3 млн грн. Він купив Audi Q7 2019 року випуску за 1 млн 789тис. 845 грн і квартиру в Києві за 1 млн 076 тис. 318 грн. Загальна сума покупок становила 2 млн 866 тис. 163 грн.

Згідно з декларацією, у Верховній Раді Сушко заробив 162 тис 057 грн. Однак основний його дохід склали кошти від підприємництва - 2 млн 929 тис 250 грн, продажу нерухомого майна — 1 млн 488 тис. 270 грн та продажу цінних паперів - 490 тис. грн. Крім того, Сушко отримав 156 тис. 778 грн в якості відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, 30 тис. 726 грн компенсації проїзду по Україні та 22 тис. 300 грн від "Слуги народу", витрачених на навчання.

В декларації, яку Сушко подавав як кандидат в народні депутати і охоплює 2018 рік, була вказана квартира в Харкові, придбана в 2017 році за 322 013 грн. У звіті за минулий рік цієї квартири немає. Ймовірно, саме її нардеп і продав.

Готівкою Сушко зберігає $33 тис, 15 тис 500 євро і 80 тис. грн. На банківських рахунках - 2 млн 398 тис. 370 грн, 35 євро та $13 505. Нардеп також задекларував дві пари швейцарських годинників Breitling і Jorg Hysek.

Скандали

Гучних скандалів у яких би був замішаний Павло Сушко немає. Відомо лише, що за  інформацією журналістів програми "Схеми: корупція в деталях" він товаришує з колишнім помічником Пшонки-молодшого, а тепер бізнесменом Вадимом Слюсарєвим.  

 

Завітневич Олександр
Керівник Черкаської обласної організації партії «Слуга народу»
Кісєль Юрій
Керівник Дніпропетровської обласної організації партії “Слуга народу”
Кривошеєв Ігор
Керівник Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу»
Всі досьє »