UA | RU
21 жовтня 2022, 13:03

Павло Якименко

Народний депутат, член фракції "Слуга народу"
Народний депутат, член фракції "Слуга народу"

Павло Якименко народився 8 листопада 1989 року у місті Харків. Народний депутат, входить до фракції "Слуга народу", член Комітету з питань екологічної політики та природокористування. Також Якименко є головою Підкомітету з охорони та оптимального використання надр.

Профіль у Facebook.

Профіль у Wikipedia.

Освіта

З 1996 по 2007 рік навчався у Харківській спеціалізованій школі № 50.

З 2007 по 2013 рік навчався в Харківському національному економічному університеті за спеціальністю міжнародна економіка. По закінченню здобув кваліфікацію магістр з міжнародної економіки.

З 2009 по 2014 рік навчався у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю — правознавство. Отримав кваліфікацію юрист.

Трудова діяльність

З 2013 по 2014 рік Якименко працював старшим державним ревізор-інспектором відділу контролю за декларуванням ПДВ у ДПІ Київського району м. Харкова.

З 2014 року по 2019 рік працював у комерційних структурах, обіймав посаду директора у ТОВ "Інтерплєкс".

Якименко є співзасновником та був керівником деяких інших ТОВ, які займаються будівництвом, обслуговуванням нежитлового майна та операціями з нерухомістю. Зокрема, він керував такими підприємствами, як ТОВ "ОВБ" (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна), ТОВ "Нідус Інвестментс" (будівництво житлових і нежитлових приміщень), ТОВ "Альта Центр" (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна).

Політичний бекграунд

З 2010 по 2013 рік Павло Якименко був депутатом Харківської районної ради та пішов з депутатського корпусу за власним бажанням.

На парламентських виборах 2019 року був обраний народним депутатом від партії "Слуга народу" (№ 98 у списку). У Раді увійшов Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, в якому очолив підкомітет з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член Підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів та Підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Громадська діяльність

Заснував Благодійний фонд "Твій Харків", через який надходить допомога для харків’ян та військовослужбовців, які обороняють Харків та область.

Політик брав участь в евакуації людей з міста через систематичні обстріли. На початку березня ініціював доставлення до Харкова 500 тонн (24 вагонів) гуманітарної допомоги (продуктів і дитячих товарів).

Також нардеп разом з іншими парламентаріями передав харківським медикам кілька карет швидкої допомоги.

Павло Якименко активно висвітлює у Telegram ситуацію у Харкові і області під час повномасштабної війни. Також він висвітлює діяльність парламенту в умовах воєнного стану.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Павло Якименко на правах безоплатного користування мав у Харкові квартиру площею 75,8 кв.м, дві недобудовані квартири, нежитлове приміщення (648,7 кв. м), а також володів чотирма земельними ділянками в Циркунах Харківської області (1512, 1500, 1572 та 1512 кв. м).

Нардеп має два паркомісця та автомобіль Toyota Land Cruiser, а його дружина — Lexus та BMW X5. З цінного рухомого майна він задекларував: чоловічий та жіночий годинники Rolex, чоловічий годинник Ulysse Nardin, каблучку з дорогоцінним камінням та діамантами NJ jewelry, каблучку та сережки з діамантами NJ jewelry, сумки жіночі Hermes Birkin та Hermes Kelly.

Павло Якименко також володів 100 % корпоративних прав у ТОВ "Венеція-1", 50 % у ТОВ "Харківнерудпром" та ТОВ "ОВБ", 25 % у ТОВ "Альта Центр".

Дружина Павла є гривневим мільйонером і заробляє 1 млн 425 тис. гривень на рік (згідно з даними за 2019 рік). Павло Якименко оформив кредит та отримав у звітному році 272 тисячі 184 гривні. Готівкою родина зберігає 5 млн гривень, 398 тис. доларів та 150 тис. євро. Кошти, позичені третім особам, склали 134 тис. 50 гривень. Також родина має кілька отриманих кредитів.


 

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/www.regionews.ua/application/rnews/view/scripts/portal/index/topnews-mobile.phtml on line 1
Скакун Олександр
Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації
Євген Іванов
Відомий аграрний експерт, директор фермерського господарства "Альфа"
Павло Якименко
Народний депутат, член фракції "Слуга народу"
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram