UA | RU
22 червня 2020, 10:13 567

Гевко Володимир

Керівник Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу»
Керівник Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу»

Підприємець, громадський діяч, науковець, народний депутат 9-го скликання.

Народився 20 серпня 1975 року в смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області України.

Профіль у Facebook

Офіційна сторінка у Facebook

Профіль в Instagram

Освіта

1997 р. – закінчив Тернопільський державний технічний університет (ТДТУ) за спеціальністю "менеджмент організацій". Навчався в аспірантурі цього ж університету за спеціальністю "Організація управління, планування та регулювання економіки.

2013 р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

2017 р. – докторант, працює над докторською дисертацією.

Кар’єра і бізнес

1995 р. – працює в ТДТУ: лаборантом, інженером, завідувачем комп'ютерної лабораторії, асистентом, старшим викладачем, доцентом (від 2013 р.) кафедри менеджменту у виробничій сфері.

1996 - 1999 рр. – координатор з маркетингу благодійного фонду "Бізнес-Інкубатор Тернопільщини".

1999 – 2000 рр. – начальник відділу маркетингу ВАТ "Тернопільський м'ясокомбінат".

2002 - 2004 рр. – комерційний директор ТОВ "Тернопільська газета".

2001 – 2019 рр. – засновник і директор навчально-консалтингової компанії "Профі-Центр". Гевко досі є бенефіціарним власником цієї фірми. Компанія "Профі-центр" нині - одна з найбільших мовних шкіл в Україні.

Політичний бекграунд

2010 р. – балотувався до Тернопільської міської ради від партії "За Україну!”. Був помічником-консультантом депутата Тернопільської міської ради 6-го скликання Михайла Окаринського.

2015 р. – балотувався до Тернопільської міської ради від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність” по округу №5 як член партії.

2019 р. – кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" на парламентських виборах (виборчий округ № 167, м. Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони).  

21 липня 2019 р. – обраний народним депутатом України від партії "Слуга народу". Згідно з даними ЦВК, Гевко набрав 22,20%, або 16 774 голосів виборців за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних комісій. Змагався Гевко з кандидатом від партії "Сила людей", мером Чорткова Володимиром Шматьком, який набрав 16,77%, або 12 671 голос.

З 10 листопада 2019 року - член партії "Слуга народу".

Заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України.

Голова Регіональної Ради підприємців при Тернопільській ОДА. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Голова Тернопільської обласної організації.

Сім'я

Батьки Володимира Гевка, як він зазначає, працюють у Будинку дитячої творчості в селищі Товсте на Тернопільщині.

Брат - комік Віктор Гевко – один з лідерів команди "VIP Тернопіль”,  відомий також за роллю кума у серіалі "Одного разу під Полтавою”.

Дружина – Ольга Гевко, доньки-двійнята – Марта і Злата. Дівчаткам зараз по сім років.

Декларація

У виправленій щорічній декларації нардепа Володимира Гевка зазначені дві квартири у Тернополі (нардепа і його дружини), гараж і два офісні приміщення також у Тернополі. Власного житла у Києві нардеп не має.

Також у розділі "Незавершене будівництво" Гевко задекларував ще одну квартиру у Тернополі. Зазначається, що багатоповерхівка, в якій розташована квартира ще не здана в експлуатацію і повністю або частково побудована з матеріалів чи за кошти родини декларанта.

Нардеп має два власних, порівняно нових автомобілі (придбані у 2017 і 2018 роках) – "Ауді" і "Фольксваген", відповідно.

У декларації нардепа зазначені не передані іншим особам корпоративні права на компанію "Профі-Центр", якими володіє сам Гевко та його дружина.

Крім того, показані також і непередані корпоративні права на компанію LIMITED LIABILITY COMPANY "PROFI-CENTER" – польський аналог української фірми Гевка, зареєстрований у місті Ряшові (Польща), що належить його дружині Ользі.

Сукупні доходи від зайняття підприємницькою діяльності подружжя Гевко за рік становлять 1 млн 995 тис. грн. Також Гевко задекларував 56,2 тис. грн стипендії докторанта в університеті, 174,2 тис. грн зарплати у Верховній Раді та 17,5 тис. грн допомоги на навчання від партії "Слуга народу".

Зарплата дружини Гевка становить всього 47,1 тис. грн.

Готівкою подружжя Гевко зберігає 1,3 млн грн, $170 тис. та 75 тис. євро. На банківському рахунку Гевка – 199,5 тис. грн.

Скандали

Народний депутат з Тернопільщини від "Слуги Народу" Володимир Гевко приписує собі досягнення попередньої влади.

На своїй сторінці у Facebook нардеп вихвалявся тим, що Чортків, Борщів, Заліщики та смт Товсте отримали сучасні укомплектовані автомобілі швидкої допомоги.

Однак Володимир Гевко забув додати, що його заслуги у цьому – нуль, бо машини Тернопільщина отримала у рамках пілотного проекту попередньої влади. А саме, у 2018 році році уряд Володимира Гройсмана започатковав програму, завдяки якій для Тернопільської області закупили 42 автомобілі швидкої допомоги.

 


 
Онищук Світлана
Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Гунько Наталія
Голова Київської обласної ради
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook