UA | RU
22 червня 2020, 10:13 369

Гевко Володимир

Керівник Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу»
Керівник Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу»

Підприємець, громадський діяч, науковець, народний депутат 9-го скликання.

Народився 20 серпня 1975 року в смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області України.

Профіль у Facebook

Офіційна сторінка у Facebook

Профіль в Instagram

Освіта

1997 р. – закінчив Тернопільський державний технічний університет (ТДТУ) за спеціальністю "менеджмент організацій". Навчався в аспірантурі цього ж університету за спеціальністю "Організація управління, планування та регулювання економіки.

2013 р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

2017 р. – докторант, працює над докторською дисертацією.

Кар’єра і бізнес

1995 р. – працює в ТДТУ: лаборантом, інженером, завідувачем комп'ютерної лабораторії, асистентом, старшим викладачем, доцентом (від 2013 р.) кафедри менеджменту у виробничій сфері.

1996 - 1999 рр. – координатор з маркетингу благодійного фонду "Бізнес-Інкубатор Тернопільщини".

1999 – 2000 рр. – начальник відділу маркетингу ВАТ "Тернопільський м'ясокомбінат".

2002 - 2004 рр. – комерційний директор ТОВ "Тернопільська газета".

2001 – 2019 рр. – засновник і директор навчально-консалтингової компанії "Профі-Центр". Гевко досі є бенефіціарним власником цієї фірми. Компанія "Профі-центр" нині - одна з найбільших мовних шкіл в Україні.

Політичний бекграунд

2010 р. – балотувався до Тернопільської міської ради від партії "За Україну!”. Був помічником-консультантом депутата Тернопільської міської ради 6-го скликання Михайла Окаринського.

2015 р. – балотувався до Тернопільської міської ради від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність” по округу №5 як член партії.

2019 р. – кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" на парламентських виборах (виборчий округ № 167, м. Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони).  

21 липня 2019 р. – обраний народним депутатом України від партії "Слуга народу". Згідно з даними ЦВК, Гевко набрав 22,20%, або 16 774 голосів виборців за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних комісій. Змагався Гевко з кандидатом від партії "Сила людей", мером Чорткова Володимиром Шматьком, який набрав 16,77%, або 12 671 голос.

З 10 листопада 2019 року - член партії "Слуга народу".

Заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України.

Голова Регіональної Ради підприємців при Тернопільській ОДА. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Голова Тернопільської обласної організації.

Сім'я

Батьки Володимира Гевка, як він зазначає, працюють у Будинку дитячої творчості в селищі Товсте на Тернопільщині.

Брат - комік Віктор Гевко – один з лідерів команди "VIP Тернопіль”,  відомий також за роллю кума у серіалі "Одного разу під Полтавою”.

Дружина – Ольга Гевко, доньки-двійнята – Марта і Злата. Дівчаткам зараз по сім років.

Декларація

У виправленій щорічній декларації нардепа Володимира Гевка зазначені дві квартири у Тернополі (нардепа і його дружини), гараж і два офісні приміщення також у Тернополі. Власного житла у Києві нардеп не має.

Також у розділі "Незавершене будівництво" Гевко задекларував ще одну квартиру у Тернополі. Зазначається, що багатоповерхівка, в якій розташована квартира ще не здана в експлуатацію і повністю або частково побудована з матеріалів чи за кошти родини декларанта.

Нардеп має два власних, порівняно нових автомобілі (придбані у 2017 і 2018 роках) – "Ауді" і "Фольксваген", відповідно.

У декларації нардепа зазначені не передані іншим особам корпоративні права на компанію "Профі-Центр", якими володіє сам Гевко та його дружина.

Крім того, показані також і непередані корпоративні права на компанію LIMITED LIABILITY COMPANY "PROFI-CENTER" – польський аналог української фірми Гевка, зареєстрований у місті Ряшові (Польща), що належить його дружині Ользі.

Сукупні доходи від зайняття підприємницькою діяльності подружжя Гевко за рік становлять 1 млн 995 тис. грн. Також Гевко задекларував 56,2 тис. грн стипендії докторанта в університеті, 174,2 тис. грн зарплати у Верховній Раді та 17,5 тис. грн допомоги на навчання від партії "Слуга народу".

Зарплата дружини Гевка становить всього 47,1 тис. грн.

Готівкою подружжя Гевко зберігає 1,3 млн грн, $170 тис. та 75 тис. євро. На банківському рахунку Гевка – 199,5 тис. грн.

Скандали

Народний депутат з Тернопільщини від "Слуги Народу" Володимир Гевко приписує собі досягнення попередньої влади.

На своїй сторінці у Facebook нардеп вихвалявся тим, що Чортків, Борщів, Заліщики та смт Товсте отримали сучасні укомплектовані автомобілі швидкої допомоги.

Однак Володимир Гевко забув додати, що його заслуги у цьому – нуль, бо машини Тернопільщина отримала у рамках пілотного проекту попередньої влади. А саме, у 2018 році році уряд Володимира Гройсмана започатковав програму, завдяки якій для Тернопільської області закупили 42 автомобілі швидкої допомоги.

 


 
Самойленко Олександр
Голова Херсонської обласної ради
Лукашук Микола
Голова Дніпропетровської обласної ради
Шульга Сергій
Голова Кіровоградської обласної ради
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook