UA | RU
Остап Дроздов Журналіст, письменник info@regionews.ua
18 лютого 2026, 21:52

Залужний нарешті заговорив

Безсумнівно, це знакова подія – вихід Залужного на суперечку з президентом
Безсумнівно, це знакова подія – вихід Залужного на суперечку з президентом
ілюстративне фото: з відкритих джерел

Позиціонування себе критиком царя – поворотна подія, яка нарешті, нарешті, нарешті повертає глузд у цю збочену модель "укр.царизму", де в ставленні до нарциса зі скіпетром превалює дуполизтво і мовчання від гріха подалі, враховуючи тамтешню патологічну мстивість і злобність.

Випад Залужного – це не фальстарт виборчої кампанії, як думається на перший погляд, а навпаки – запізніле скресання табу на критику головного автора провалів. Давно пора було – може, культ особистості не встиг би розростися аж до четвертої стадії метастаз.

За всіма соціологічними замірами, Залужний – наступний президент. У разі свого балотування від кладе на лопатки Зеленського з відривом удвічі в 2-му турі. Якщо ж іще й піде на вибори в якості авторитетного розвінчальника режиму – відрив буде втричі. Або навіть перемога в першому турі.

У кліки є 2 виходи: свідомо обрати вічну війну, а отже, довічне правління без виборів – або ж під тиском Америки вимушено піти на вибори, але там, користаючись із авторитаризму, нейтралізувати Залужного, не давши йому зареєструватися кандидатом у президенти.

У Залужного є 1 вихід: стати наступним президентом і перевернути шахівницю з уже програною партією. Хочеться вірити, учорашнім випадом Залужний оголосив свою готовність.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
 
Підписуйтесь на RegioNews
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Дніпропетровщина під ударом: через атаки дронів спалахнули пожежі
11 травня 2026, 07:58
На Херсонщині через ворожі удари дві людини загинули, ще дві – поранені
11 травня 2026, 07:45
На Київщині нетверезий водій виїхав на зустрічну смугу і влаштував ДТП
11 травня 2026, 07:37
Майже 800 ударів за добу: на Запоріжжі є загиблий та поранені внаслідок обстрілів
11 травня 2026, 07:30
На Сумщині колишній військовий кинув гранату біля кафе: п'ятеро постраждалих
11 травня 2026, 07:24
Українські бійці ліквідували за добу понад 900 окупантів та 76 артсистем ворога
11 травня 2026, 07:19
На Одещині чоловік із ножем напав на військових ТЦК, є поранені
11 травня 2026, 07:04
У Харкові російський безпілотник атакував будинок
10 травня 2026, 18:56
У Херсонські області через російські обстріли постраждали четверо цивільних
10 травня 2026, 18:15
На Харківщині перекинулася вантажівка MAN, є травмовані
10 травня 2026, 17:54