UA | RU
08 листопада 2024, 11:14

На Житомирщині правоохоронці затримали на хабарі інструктора автошколи

фото: поліція

Правоохоронці на Житомирщині викрили на корупції 38-річного працівника житомирської  автошколи

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Житомирської області.

Зазначається, що за грошову винагороду фігурант обіцяв забезпечити учневі успішне складання практичного іспиту з водіння та отримання водійського посвідчення.

За даними слідства, в квітні 41-річний житель Житомирського району звернувся до інструктора для консультації щодо навчання на водійські категорії "С" і "С1".

"Викладач запропонував чоловікові приєднатися до навчальної групи на Звягельщині. Водночас він надав учневі номер своєї банківської картки для сплати за проходження курсу. Майбутній водій здійснив кілька переказів на суму 13 500 гривень", - розповіли у поліції.

Після завершення навчання інструктор повідомив чоловікові про наявність у нього "зв’язків" у сервісному центрі МВС та пообіцяв вплинути на безперешкодне отримання водійського посвідчення. Така "послуга" вартувала 14 000 гривень.

1 листопада "клієнт" сплатив частину суми – 4 500 гривень. За кілька днів, під час особистої зустрічі, передав викладачеві залишок - 9 500 гривень. Саме тоді поліцейські й затримали інструктора.

Під час обшуків за його місцем проживання, в службовому автомобілі та за місцем роботи поліцейські вилучили ще понад 15 тисяч доларів, 1 330 євро, 350 злотих, документацію та чорнові записи.

Чоловікові повідомили про підозру у зловживанні впливом. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з заставою 136 260 гривень. Фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше правоохоронці затримали та оголосили підозру двом жителям Бердичева у вимаганні грошей. Вони тероризували родичів загиблих чи зниклих безвісти військових.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
В Україні спростили продовження відстрочок для окремих категорій
05 грудня 2025, 19:59
Війни ніколи не починаються в окопах. Війни починаються і закінчуються у головах
05 грудня 2025, 19:51
На Волині браконьєри вбили двох лосів із Червоної книги – що загрожує зловмисникам
05 грудня 2025, 19:49
Поліцейські закликають українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги
05 грудня 2025, 19:39
Російська артилерія та дрони вдарили по Дніпропетровщині: руйнування зачепили житло та інфраструктуру
05 грудня 2025, 19:38
Смертельна ДТП на Рівненщині: 73-річний чоловік помер після наїзду "Москвича"
05 грудня 2025, 19:29
Найкращі гарантії безпеки – це наша власна спроможність
05 грудня 2025, 18:35
Українського бійця розстріляли під час спроби здатися: прокуратура розпочала розслідування
05 грудня 2025, 18:24
У суботу та неділю в Україні прогнозують від 3 морозу до 11 градусів тепла
05 грудня 2025, 18:18
Уряд схвалив нові контракти для військових: пропонують службу до 5 років і річні виплати
05 грудня 2025, 18:08