UA | RU
03 квітня 2020, 13:02 26

Влада Житомира розказала, скільки витрачає на одного хворого коронавірусом

У Житомирі на одного пацієнта середньої важкості з підтверженою коронавірусною інфекцією з бюджета міста витрачають 700 грн на добу, важкого хворого – 2 200 грн
Фото: suspilne.media
У Житомирі на одного пацієнта середньої важкості з підтверженою коронавірусною інфекцією з бюджета міста витрачають 700 грн на добу, важкого хворого – 2 200 грн

Як передає RegioNews, про це повідомила заступниця міського голови Марія Місюрова під час сесії Житомирської міської ради 3 квітня.

За її словами, сценарій подій, який розрахований на 3 місяці, передбачає більше 17 млн грн лише на витратні матеріали та медпрепарати. Водночас потреби у зборах благодійних внесків з хворих на коронавірус немає, хоча нестача коштів на боротьбу з ним є.

"Щоб розрахувати потребу, потрібно знати розвиток подій. Наприклад, якщо під боротьбу у нас буде повністю задіяна перша та друга й дитяча лікарні ,то потреба лише в костюмах близько 1500 штук на день. Зараз ми їх закуповуємо за 375 грн за один. Якщо ж у нас буде тисяча хворих, то це десь 1-1,5 млн на день", - сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Як зазначається, на боротьбу з коронавірусом з міського бюджета орієнтовно виділено 28 млн грн, з яких 13,6 млн грн вже використали.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавірусу в регіонах: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, міський бюджет Житомира через запроваджений карантин та досить жорсткі обмеження недоотримав понад 25 мільйонів гривень.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Надал Сергій
Міський голова Тернополя
Буряк Володимир
Міський голова Запоріжжя
Симчишин Олександр
Міський голова Хмельницького
Всі досьє »