UA | RU
02 березня 2020, 12:37

На Закарпатті представили нового керівника поліції

Поліцію Закарпаття очолив Олександр Шляховський
Поліцію Закарпаття очолив Олександр Шляховський
Фото із сайту Поліції Закарпатської області

Як інформує RegioNews з посиланням на ГУ Національної поліції у Закарпатській області, голова Національної поліції України Ігор Клименко представив нового керівника Закарпатської поліції.

Поліцію Закарпаття очолив Олександр Шляховський. Представлення відбулося сьогодні, 2 березня

"Олександр Шляховський – досвідчений оперативник, пройшов шлях від рядового оперативника карного розшуку до начальника кримінальної поліції Київської області. Його завдання разом із керівниками усіх служб поліції Закарпаття – забезпечення безпеки усіх жителів області, проведення превентивної роботи та протидія злочинності", - зауважив під час представлення Ігор Клименко.

У своєму виступі Олександр Шляховський подякував керівництву Національної поліції за довіру і запевнив, що колектив поліції Закарпаття готовий до виконання всіх поставлених завдань.

Нагажаємо, троє патрульних із Закарпаття судитимуть за побиття подружжя. Правоохоронців звинувачують у перевищенні влади із застосуванням насильства.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Працівник банку" ошукав жінку з Тернопільщини на понад 122 тис. грн
30 грудня 2025, 08:16
На Херсонщині через обстріли загинули дві людини, ще дві – поранені
30 грудня 2025, 08:05
Кульмінація і криза переговорного процесу
30 грудня 2025, 07:57
Смертельна ДТП з маршруткою на Київщині: кількість жертв та постраждалих збільшилась
30 грудня 2025, 07:48
Сирський: Чисельність ЗСУ за мирним планом достатня для відсічі агресії
30 грудня 2025, 07:45
Росіяни атакували безпілотниками Дніпропетровщину: виникла пожежа, постраждала жінка
30 грудня 2025, 07:35
25 кг канабісу і мільйони гривень: на Тернопільщині затримали наркоторговців
30 грудня 2025, 07:29
На Рівненщині пʼяний водій легковика в'їхав у паливну колонку АЗС
30 грудня 2025, 07:27
У Покровську окупанти розстріляли сімох мирних мешканців – Лубінець
30 грудня 2025, 07:22
Втрати РФ станом на 30 грудня 2025: Генштаб оновив дані
30 грудня 2025, 07:15