UA | RU
15 лютого 2025, 17:19

"За 180 днів": спецпредставник Трампа Келлог зробив заяву щодо мирних переговорів

фото: EPA/UPG

Спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог заявив, що докладе зусиль до залучення всіх сторін до переговорів за 180 днів

Про це він заявив під час виступу на Мюнхенській безпековій конференції, передає RegioNews.

"Я публічно беру 180 днів, аби задіяти всі сторони: кінець війни в Україні повинен настати раніше, ніж через рік", – зазначив Келлог.

За його словами, США зацікавлені у тому, аби зупинити війну якнайшвидше, оскільки стурбовані кількістю втрат.

"Президент Трамп каже, що це потрібно припинити, має бути довготривалий мир. Потрібно це зупинити, але потрібно забезпечити український суверенітет, щоб Україна була захищена у свої правах. Важливий процес - це спілкування з європейськими союзниками, яку роль вони будуть відігравати. Ми самі цього не зможемо зробити. Не можна виключати Україну, ні президента Зеленського, нікого... ", – додав Келлог.

Разом з тим, він додав, що Європи не буде за столом переговорів.

Кіт Келлог нагадав, що наступного тижня відвідає Україну. Після цього адміністрація Трампа розгляне, як уявляють мир союзники та, зокрема, Україна.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час виступу на конференції у Мюнхені наголосив, що Україна не прийме угод без своєї участі.

А глава уряду Польщі Дональд Туск зазначив, що Європа повинна розробити спільний план дій щодо України та власної безпеки, інакше рішення будуть ухвалювати інші.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Закарпатті митники зупинили ввезення "благодійних" сигарет на 3,5 млн грн
05 грудня 2025, 09:45
На Прикарпатті чоловік випав із вікна багатоповерхівки
05 грудня 2025, 09:38
Сили ППО вночі знешкодили 80 російських безпілотників: є влучання на 13 локаціях
05 грудня 2025, 09:29
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55
На Черкащині сталася ДТП за участі трьох авто: є постраждалі
05 грудня 2025, 08:49
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32