UA | RU
10 березня 2020, 13:44 42

Путін пригрозив "мечем" кожному, хто зазіхне на Росію

Росія готова буде відповісти будь-якому агресорові, який наважиться повторити напад гітлерівської Німеччини на Радянський Союз
Росія готова буде відповісти будь-якому агресорові, який наважиться повторити напад гітлерівської Німеччини на Радянський Союз
Фото: kremlin.ru

Як передає RegioNews, посилаючись на ТАСС, про це заявив президент РФ Володимир Путін.

Так, коментуючи популярний слоган "Можемо повторити", Путін нагадав і про іншу відому фразу: "Хто до нас з мечем прийде, від меча і загине".

"Радянський Союз зазнав дуже страшного, жахливого, непростимого нападу з боку нацистської Німеччини, ми втратили 27 млн ​​людей. Немає жодної країни світу, яка зазнала б таку втрату. І якщо хтось посміє зробити щось подібне, ми повторимо", - сказав Путін.

При цьому він підкреслив, що Росія ніколи не прагнула і зараз не прагне до такого розвитку подій. "І у російського керівництва ніколи не стоїть питання таким чином", - додав президент.

Нагадаємо, 10 березня на Донбасі в районі населених пунктів Піски і Авдіївка бойовики обстріляли українські позиції з російських 120-122 мм мінометів і гаубиць під Донецьком. Також бойовики підбили вантажівку ГАЗ-66 ЗСУ.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram