UA | RU
11 лютого 2020, 13:50 14

Китайці почали випробовувати вакцину від коронавируса

Китайська науково-дослідницька група оголосила про початок випробувань мРНК-вакцини проти коронавируса нового типу на гризунах
Китайська науково-дослідницька група оголосила про початок випробувань мРНК-вакцини проти коронавируса нового типу на гризунах

Як повідомляє RegioNews з посиланням на УНІАН, така інформація з посиланням на джерела в Центрі з контролю і профілактиці захворювань КНР (CDC) з'явилася в китайських ЗМІ.

За їхніми даними, вакцина спільно розробляється фахівцями CDC, вченими Університету Тунцзі (Шанхай) і компанії Stermirna Therapeutics Co., Ltd. Повідомляється, що зразки експериментального препарату вкололи більш ніж сотні мишей.

Як розповіли в CDC, розробка вакцини знаходиться на дуже ранній стадії. Буде потрібно ще багато кроків, щоб створити препарат для людини. При цьому, цикл розробки і виробництва мРНК-вакцини коротше, ніж традиційних вакцин.

Як зазначається, над вакциною від смертельно небезпечного коронавируса працюють в Китаї, США, Австралії та Європі. Команди вчених з різних активно співпрацюють для якнайшвидшого завершення проекту. Раніше професор Імперського коледжу Лондона Роббин Шетток заявив про "прорив" його команди в роботі над вакциною.

Нагадаємо, вкінці грудня 2019 року влада Китаю заявили про спалах пневмонії в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавируса - 2019 nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб. Станом на ранок 11 лютого в Китаї загинули 108 осіб, видужали 3 тис. 996. Загальна кількість заражень досягло 42 тис. 638, всього померли 1016 осіб.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »