UA | RU
18 лютого 2025, 19:20

Замість допомоги ЗСУ заробляли гроші: на Волині викрили схему ввезення авто під виглядом волонтерства

Фото: прокуратура

"Бізнесмени" ввозили в Україну авто, прикидаючись благодійниками. Проте насправді вони продавали ці авто, і не сплачували податки державі

Про це повідомляє Волинська прокуратура, передає RegioNews.

Правоохоронці викрили аферистів, які незаконно ввозили автомобілі під виглядом допомоги для ЗСУ. Відомо, що купували авто вони в Європі, а під час перетину митного кордону - транспорт декларували як гуманітарну допомогу. Для цього вони використовували реквізити благодійної організації, тим самим ухиляючись від податків.

З початку 2024 року зловмисники ввезли понад 20 авто, які потім продавали через соціальні мережі. Зараз на вилучені авто наклали арешт.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині викрили аферистів, які виманювали гроші через благодійні збори на ЗСУ. Відомо, що вони спеціально шукали оголошення про збори кошів на ЗСУ, а потім обіцяли грошовий переказ з Польщі. Проте насправді вони виманювали гроші. Серед потерпілих є родичі військових.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
У Харкові російський безпілотник атакував будинок
10 травня 2026, 18:56
У Херсонські області через російські обстріли постраждали четверо цивільних
10 травня 2026, 18:15
На Харківщині перекинулася вантажівка MAN, є травмовані
10 травня 2026, 17:54
У Києві частково обмежать рух на мосту Патона до 14 травня
10 травня 2026, 17:25
Російські війська атакували Куцурубську громаду дроном: постраждав 19-річний хлопець
10 травня 2026, 16:56
В Україні внаслідок пожеж в екосистемах вигоріло понад 2200 гектарів
10 травня 2026, 16:11
У Херсоні росіяни скинули вибухівку з дрона на авто працівника міськради
10 травня 2026, 15:48
Бійка закінчилася стріляниною: на Львівщині чоловік розрядив рушницю в іномарку сусіда
10 травня 2026, 15:15
Обстріли Харківщини: восьмеро поранених, серед яких двоє дітей
10 травня 2026, 14:49
Масований обстріл Запоріжжя: майже 800 ударів за добу, є загиблий та поранені
10 травня 2026, 14:12