UA | RU
16 квітня 2024, 19:36

Волиняни намагалися дроном відправити сигарети до Польщі: відео

фото: ДПСУ

У Волинській області прикордонники викрили трьох чоловіків, які збиралися безпілотником переправити до Польщі сигарети. Зловмисники намагалися втекти

Про це інформує RegioNews із посиланням на Держприкордонслужбу.

Інцидент стався напередодні у Ковельському районі. Оперативники Волинського прикордонного загону спільно з військовослужбовцями відділу "Рівне" завадили зловмисникам перемістити тютюнові вироби через українсько-польський кордон.

Так, вночі у лісовому масиві прикордонники виявили трьох осіб, які збиралися за допомогою дрона літакового типу перемістити сигарети до Польщі. Двоє чоловіків, помітивши правоохоронців, спробували втекти. Згодом їх вистежили за допомогою аеророзвідки, після чого затримали. Усі троє зловмисників виявилися мешканцями Турійської селищної громади. Двом із них наразі по 20 років, а третьому – 26 років.

На місці події працівники ДПСУ виявили безпілотник, ноутбук, комплектуючі для запуску, 360 пачок тютюнових виробів, а також легковий автомобіль. Усі речові докази передали детективам Бюро економічної безпеки у Волинській області.

Правопорушників доставили до прикордонного підрозділу. На громадян склали протоколи за ст. 202 та ст. 185-10 КУпАП.

Наразі тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 199 КК України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Раніше повідомлялося, що правоохоронці викрили злочинну організацію, до якої входили відомі підприємці з Чернівців та службові особи Чернівецької митниці. Їхня злочинна схема заподіяла державі майже 290 млн грн збитків.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
22 травня 2026
Справа про "порноофіси": коли держава легалізує порноіндустрію
Історія з "порноофісами" потенційно є значно серйознішою за банальні корупційні схеми
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
У Харкові затримали ділка, який торгував перетином кордону та документами
22 травня 2026, 19:58
Заступник директора ДБР живе в апартаментах за майже мільйон доларів - ЗМІ
22 травня 2026, 19:45
Українські військові показали, як дрони "рознесли" укриття росіян
22 травня 2026, 19:25
На Сумщині російський дрон вщент спалив комбайн у полі
22 травня 2026, 19:23
Залишили "автограф" на місці злочину: на Харківщині затримали рецидивістів за розбійний напад
22 травня 2026, 18:59
"Золоті" апарати для хірургії: на масштабних оборудках із закупівлями викрили посадовців наукового центру
22 травня 2026, 18:48
Прикордонники влаштували "кладовище" російських гармат
22 травня 2026, 18:40
Кривава атака на Марганець: російський FPV-дрон влучив у службове авто, 13 поранених
22 травня 2026, 18:12
Побиття ветерана в Києві: у ТЦК зробили заяву
22 травня 2026, 17:55
Поліція Черкас з’ясовує обставини конфлікту між підлітками
22 травня 2026, 17:49