UA | RU
29 травня 2025, 19:27

Німеччина виділяє 400 мільйонів євро на виробництво українських дронів

Ілюстративне фото

Німецький уряд збирається профінансувати виробництво українських дронів. За даними ЗМІ, раніше Київ звертався до Берліна сам з таким проханням

Про це повідомляє Welt з посиланням на джерела в німецькому уряді, передає RegioNews.

Німеччина планує профінансувати закупівлю українських ракет-дронів "Барс", а також ударних безпілотників "Лютий" і дронків-перехоплювачів "Фламінго". Це фінансування буде виділено в межах нового пакету військової допомоги Україні на суму приблизно 5 мільярдів євро.

На виробництво української далекобійної зброї очікується 400 мільйонів євро. За даними ЗМІ, Україна вже зверталась до Німеччини з проханням підтримати таке виробництво.

Слід зазначити, що особливість дрона "Фламінго" є те, що він економить дорогі ракети для перехоплення російських розвідувальних дронів. Дальність польоту у "Фламінго" не менш ніж 30 кілометрів. Цей дрон призначений для знищення ворожих безпілотників прямо в повітрі.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві оборони допустили до використання "Антидроновий пістоль". Це пристрій індивідуальний пристрій радіоелектронного захисту. Він створює електромагнітні перешкоди, блокує канали управління і відеосигнал ворожих безпілотників.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом