UA | RU
20 травня 2025, 19:55

У Польщі перед судом постане чоловік, який готував замах на президента Зеленського

Фото: YouTube

У Польщі правоохоронці передали до суду обвинувальний акт по справі про замах на українського президента. Обвинувачений добровільно пішов на співпрацю з РФ

Про це повідомляє "Європейська правда", передає RegioNews.

Польська прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти чоловіка, який планував допомогти російській зовнішній розвідці підготувати замах на президента України. Чоловіка ідентифікують як Павел К.

Зазначається, що його затримали навесні 2024 року. За даними слідства, він заявив про готовність співпрацювати з російською розвідкою, а також встановив контакти з росіянами, які залучені у війну проти України.

"Ці дії мали допомогти, зокрема, російським спецслужбам у плануванні можливого замаху на життя глави іноземної держави, тобто президента України Володимира Зеленського", - кажуть в польській прокуратурі.

Нагадаємо, раніше в Польщі затримали українку, яка підвозила афганців. Це були люди, які нелегально потрапили на територію Польщі, і вона на це пішла, за даними правоохоронців, свідомо. Тепер українці загрожує ув'язнення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 червня 2025
"Помста" Путіна і наступ на Сумщину. Чого намагається досягти Росія
Країна-окупант може лише потішити пошарпане самолюбство шовіністичної частини суспільства
11 червня 2025
Блекаут на окупованих Запоріжжі та Херсонщині. Як ЗСУ зірвали плани росіян щодо ЗАЕС
Українська армія зірвала підступні плани російських окупантів, які "не помічали" представники імпотентного МАГАТЕ
04 червня 2025
Легендарна "Ворскла" на межі зникнення. Що чекає на клуб після вильоту з УПЛ, і до чого тут Жеваго
Кінець сезону-2024/25 у вітчизняному футболі відзначився цікавою подією. Із першої ліги ПФЛ до Прем'єр-ліги піднявся СК "Полтава", а у зворотному напрямку, із УПЛ у нижчий дивізіон, відправилася інша ...
02 червня 2025
Судний день російської стратегічної авіації. Що це змінить у війні та світі
Можливо, у майбутньому в підручниках історії буде записано, що СБУ операцією "Павутина" унеможливила Третю світову війну