UA | RU
07 квітня 2025, 20:55

Небезпечні стихійні явища: в Укргідрометцентрі попередили про погоду на 8 квітня

Ілюстративне фото

Синоптики поділились прогнозом погоди на вівторок, 8 квітня. В деяких регіонах буде мокрий сніг та ожеледиця

Про це повідомляє Укргідрометцентр, передає RegioNews.

У вівторок, 8 квітня, в Україні буде хмарно з проясненнями. Вночі у східних, вдень у західних, північних та більшості центральних областей невеликий мокрий сніг. На решті територій опадів не прогнозують.

У західних, північних та Вінницькій областях на дорогах місцями ожеледиця. Вночі заморозки в повітрі від 0 до 5 градусів (у Карпатах - від 6 до 11).

Температура вдень від 1до 4 градусів тепла. У південних областях - від 4 до 9 градусів тепла.

Також синоптики нагадали, що діє попередження про небезпечні та стихійні явища на території України. Йдеться якраз про заморозки вночі та вранці від 0 до 5 градусів. Це буде продовжуватися до 11 квітня. Фахівці оголосили другий рівень небезпечності. Заморозки можуть пошкодити ранньоквiтучі плодові дерева та рослини.

У Київській області вдень буде мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вночі заморозки від 0 до 5 градусів.

Температура вдень від 1 до 4 градусів тепла. У Києві заморозки вночі від 0 до 2 градусів. Температура вдень в столиці буде від 1 до 3 градусів тепла.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
США не хочуть надавати Україні жодних зобовʼязуючих гарантій
06 грудня 2025, 13:07
"Це все фейк": депутатка Скороход звинуватила НАБУ у брехні
06 грудня 2025, 12:35
Корупційний скандал із депутаткою Скороход може бути прелюдією до нової розвінчальної глави про РНБО
06 грудня 2025, 11:48
Росіяни повністю знищили залізничний вокзал у Фастові на Київщині
06 грудня 2025, 10:46
Уночі Сили оборони знешкодили 615 із 704 повітряних цілей
06 грудня 2025, 10:19
Ворог завдав масованого удару по об'єктах генерації, розподілу та передачі електроенергії
06 грудня 2025, 09:50
Укрзалізниця терміново змінює графіки руху потягів через російську атаку
06 грудня 2025, 07:42
На Київщині побили 15-річну дівчинку
05 грудня 2025, 22:30
Сів п'яним за кермо: на Волині водія судили за ДТП, в якому загинув пасажир
05 грудня 2025, 22:10
Убив та закопав на городі: на Житомирщині чоловік жорстоко вбив знайомого
05 грудня 2025, 21:40