UA | RU
16 лютого 2025, 15:35

До України йде похолодання: у деяких регіонах очікується до 17 градусів морозу

фото: pixabay.com

У понеділок, 17 лютого, в Україні збережеться холодна погода. Вночі температура опуститься до -17 градусів

Як передає RegioNews, про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

За її словами, початок наступного тижня буде холодним. Вночі очікується -12…-17 градусів, вдень -2…-7 градусів. У південних областях буде на 2-5 градусів тепліше.

В більшості регіонів переважатиме суха погода, лише на Полтавщині, Сумщині та Харківщині очікується невеликий сніг.

У Києві 17 лютого буде без опадів. Вночі стовпчики термометрів опустяться до -12, вдень температура повітря коливатиметься у межах -2…-4 градуси.

"Мажте руки кремом, носіть поки взуття впевнене, зробіть виручку маленьким кафе, закутуйте носа, бережіть горло і щоки, погодуйте вуличних тварин і птахів", - додала Н.Діденко.

Раніше повідомлялось, що 15-16 лютого Україну засипле снігом. Синоптики попереджають, що снігопади можуть ускладнити рух транспорту.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
03 березня 2026
Черкащина без голови. Чому облрада не об'єдналась навколо кандидата у пікселі
Четверта спроба обрати голову Черкаської обласної ради провалилась. В сесійній залі не зібралась достатня кількість депутатів, щоб підтримати компромісного кандидата Євгена Курбета на цій посаді