UA | RU
24 січня 2025, 17:04

Суд заборонив АРМА продавати арештовані активи Медведчука

Фото: Стас Юрченко, Ґрати

Апеляційна палата ВАКС закрила провадження за скаргою Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) щодо заборони продавати арештовані активи Віктора Медведчука

Про це повідомили в Міністерстві юстиції, передає RegioNews.

У грудні 2024 року Вищий антикорупційний суд заборонив продаж арештованого майна колишнього народного депутата Віктора Медведчука. Агентство з розшуку та управління активами вирішило оскаржити це рішення. Однак апеляційна палата ВАКС вирішила закрила провадження.

Мін'юст це рішення підтримав. У відомстві пояснили, що це рішення захистить державу від майбутніх компенсацій та ризику повернення майна власнику.

Санкційне стягнення активів — це безповоротний перехід майна у власність держави без права на компенсацію колишньому власнику. Натомість при реалізації арештованого майна в межах кримінального провадження, у разі закриття справи без вироку про конфіскацію, всі кошти від продажу мають бути повернені власнику після закриття справи й зняття арешту, пояснюють у Мін'юсті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що АРМА виставила на аукціон виставлено колекцію годинників Медведчука, на одному з яких міститься портрет дружини політика - Оксани Марченко.

Також відомо, що уже продано приблизно 70 картин з колекції Медведчука, зокрема бурштиновий портрет самого політика.

У липні минулого року Мінюст подав позов про націоналізацію активів екслідера забороненої ОПЗЖ та його дружини.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну