Сирський заявив, що Україна перейшла до нового етапу війни
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5109_605x320.jpg)
Українські військові перейшли у новий етап ведення війни. Його мета - виснажити ворога
Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський у інтерв'ю ZDF, передає RegioNews.
За словами Сирського, основна цінність для України - це життя військових, в особливості тих, які виконують бойові завдання. Сирський заявив, що Україна не може собі дозволити діяти аналогічно РФ і не цінувати життя українців.
"Ми перейшли від наступальних дій до ведення оборонної операції. Мета нашої операції - виснажити противника, завдати йому максимальних втрат, використовуючи наші укріплення, наші переваги в технічному плані, в плані безпілотної авіації, РЕБ, утримування підготовлених рубежів оборони", - сказав він.
Сирський зауважив, що ця війна підвищує значення технологічного прогресу в збройних силах та самого прогресу збройної боротьби.
"Ми вже бачимо і для нас це не новина використання наземних роботизованих платформ. Модулів, які керуються дистанційно, що дає можливість зберегти життя військових. Тобто війна переходить у нову стадію", - заявив він.
Нагадаємо, 8 лютого президент Володимир Зеленський оголосив, що призначив Олександра Сирського головнокомандувачем ЗСУ.
9 лютого президент Володимир Зеленський також присвоїв Валерію Залужному, який напередодні був відправлений у відставку з посади головнокомандувача ЗСУ, звання Героя України.
Читайте також: Найдосвідченіший командувач, що звільняв Харківщину: чим відомий новий головком ЗСУ Олександр Сирський
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)